Warrior

54 гри ·турнірні ігри · остання гра 19 вер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 вересня 2021, Vinnytsia Mafia Cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 54
Win-rate 31.5% 17/54
Бали 18.90 з них 1.90 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 6/12
мирний 28.2% 11/39
шериф 0.0% 0/2
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 72.2%
мафія 12 22.2%
шериф 2 3.7%
дон 1 1.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 54 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 10 ПЛМ 2021 Львов серия 2
У середньому топ-83.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 4 0 7 з 10
2018 1 0 89 з 90

fiim · 10.00 очок рейтингу

Останні турніри

59 з 60 топ-98.3%
Vinnytsia Mafia Cup 2021 18–19 вересня 2021 · fiim · Вінниця команда Лучшее Название · особисто 59 з 60 ігор 15 · перемог 3 · бали 3.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
32 з 40 топ-80.0%
Lviv Mafia Open 2021 7–8 серпня 2021 · fiim · Львів ігор 11 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
7 з 10 топ-70.0%
ПЛМ 2021 Львов серия 2 27 червня 2021 · fiim · Львів ігор 10 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
МЛМ 2021, Украина, Западная Конференция, Львов - серия1 16 травня 2021 · fiim · Львів · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 125 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
54 гри
Найкращий місяць
вересень 2021 — 20.0% (3/15)
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
54 гри · частки рахуються від них
1 5 9.3% 0.0% 0/5
2 6 11.1% 33.3% 2/6
3 6 11.1% 50.0% 3/6
4 6 11.1% 16.7% 1/6
5 6 11.1% 50.0% 3/6
6 3 5.6% 33.3% 1/3
7 4 7.4% 0.0% 0/4
8 8 14.8% 37.5% 3/8
9 4 7.4% 25.0% 1/4
10 6 11.1% 50.0% 3/6
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.3% 0.0% 0/4
2 3 7.7% 66.7% 2/3
3 5 12.8% 40.0% 2/5
4 5 12.8% 20.0% 1/5
5 3 7.7% 33.3% 1/3
6 2 5.1% 50.0% 1/2
7 4 10.3% 0.0% 0/4
8 7 17.9% 42.9% 3/7
9 4 10.3% 25.0% 1/4
10 2 5.1% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 3 25.0% 66.7% 2/3
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 33.3% 75.0% 3/4
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.