Eminem.

256 ігор ·турнірні ігри · остання гра 28 лис 2021
32 турніри ·2× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 листопада 2021, Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 256
Win-rate 44.5% 114/256
Бали 171.60 з них 27.60 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 43
ЛХ 2+ 27.9% 12 із 43 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.0% 36/59
дон 54.5% 12/22
мирний 40.1% 61/152
шериф 21.7% 5/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 152 59.4%
мафія 59 23.0%
шериф 23 9.0%
дон 22 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 32 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Smolensk Mafia Open 2017
Найкращий шериф* ×2 ЧЕМПИОНАТ РОССИИ 2019 · Кубок Юга России 2017
Найкращий дон* ×2 МЛМ 2021. Конференция Центрального региона РФ: Полуфинал «Москва 2» · Smolensk Mafia Open 2017
Найчастіше ПУ ×1 Кубок Воронежа 2017

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 32 256 ігор
Фіналів 5 15.6% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 60 Smolensk Mafia Open 2017
У середньому топ-47.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 4 1 1 з 10
2020 2 0 38 з 50
2019 3 0 24 з 70
2018 12 3 7 з 50
2017 6 1 1 з 60
2016 3 0 19 з 60
2015 2 0 19 з 30

fiim · 160.00 очок рейтингу

Останні турніри

21 з 30 топ-70.0%
Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021 фінал 27–28 листопада 2021 · fiim ігор 15 · перемог 6 · бали 7.46 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 2
6.00 очок fiim
2 з 10 топ-20.0%
МЛМ 2021. Конференция Центрального региона РФ: Полуфинал «Москва 2» 1 листопада 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 107 ігор 14 · перемог 8 · бали 10.03 · допи +1.90 · штраф — · ПУ 2 Найкращий дон *
1 з 10 перемога
МЛМ 2021. Конференция Центрального региона РФ: 1 серия «Москва 2» 3 липня 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 11 ігор 10 · перемог 7 · бали 7.50 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1
175 з 200 топ-87.5%
Клубный чемпионат мира 2021 22–23 травня 2021 · fiim команда RBF Москва 3 · особисто 175 з 200 ігор 15 · перемог 5 · бали 5.57 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
256 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2017 — 60.9% (14/23)
Максимум допів за гру
+2.00 · Smolensk Mafia Open 2017, 1 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
256 ігор · частки рахуються від них
1 26 10.2% 53.8% 14/26
2 29 11.3% 34.5% 10/29
3 31 12.1% 48.4% 15/31
4 27 10.5% 37.0% 10/27
5 30 11.7% 46.7% 14/30
6 16 6.2% 37.5% 6/16
7 26 10.2% 46.2% 12/26
8 22 8.6% 54.5% 12/22
9 26 10.2% 38.5% 10/26
10 23 9.0% 47.8% 11/23
152 гри за мирний · частки рахуються від них
1 12 7.9% 50.0% 6/12
2 20 13.2% 30.0% 6/20
3 21 13.8% 38.1% 8/21
4 20 13.2% 35.0% 7/20
5 16 10.5% 43.8% 7/16
6 12 7.9% 33.3% 4/12
7 16 10.5% 37.5% 6/16
8 11 7.2% 72.7% 8/11
9 10 6.6% 30.0% 3/10
10 14 9.2% 42.9% 6/14
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 3 13.0% 33.3% 1/3
2 4 17.4% 25.0% 1/4
3 3 13.0% 66.7% 2/3
4 2 8.7% 0.0% 0/2
5 5 21.7% 0.0% 0/5
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 2 8.7% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 13.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
59 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 9 15.3% 55.6% 5/9
2 3 5.1% 66.7% 2/3
3 4 6.8% 100.0% 4/4
4 4 6.8% 50.0% 2/4
5 8 13.6% 87.5% 7/8
6 3 5.1% 66.7% 2/3
7 7 11.9% 71.4% 5/7
8 6 10.2% 33.3% 2/6
9 9 15.3% 55.6% 5/9
10 6 10.2% 33.3% 2/6
22 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 9.1% 100.0% 2/2
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 3 13.6% 33.3% 1/3
4 1 4.5% 100.0% 1/1
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 4.5% 100.0% 1/1
8 5 22.7% 40.0% 2/5
9 4 18.2% 25.0% 1/4
10 3 13.6% 100.0% 3/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.