Мур.

82 гри ·турнірні ігри · остання гра 12 гру 2021
11 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 грудня 2021, All Stars 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 82
Win-rate 50.0% 41/82
Бали 67.35 з них 10.75 допами Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 33.3% 2 із 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 70.0% 14/20
шериф 50.0% 3/6
мирний 39.6% 21/53

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 53 64.6%
мафія 20 24.4%
шериф 6 7.3%
дон 3 3.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 11 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець The King of the Mountain 2021

Підсумки за турнірами

Турнірів 11 82 гри
Фіналів 2 18.2% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 70 The King of the Mountain 2021
У середньому топ-51.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 3 1 1 з 70
2018 1 0 16 з 40
2017 5 1 9 з 60
2016 2 0 41 з 100

fiim · 83.00 очок рейтингу

Останні турніри

38 з 50 топ-76.0%
All Stars 2021 11–12 грудня 2021 · fiim ігор 11 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
1 з 70 перемога
The King of the Mountain 2021 фінал 9–10 жовтня 2021 · fiim ігор 15 · перемог 11 · бали 13.89 · допи +2.05 · штраф — · ПУ 2
39.00 очок fiim
184 з 200 топ-92.0%
Клубный чемпионат мира 2021 22–23 травня 2021 · fiim команда Империя Москва · особисто 184 з 200 ігор 15 · перемог 4 · бали 4.77 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim
16 з 40 топ-40.0%
The King Of The Mountain 2018 13–14 жовтня 2018 · fiim ігор 8 · перемог 6 · бали 6.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
82 гри
Найкращий місяць
жовтень 2021 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+2.00 · All STARS Cup 2017, 2 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
82 гри · частки рахуються від них
1 9 11.0% 55.6% 5/9
2 4 4.9% 50.0% 2/4
3 8 9.8% 62.5% 5/8
4 9 11.0% 55.6% 5/9
5 9 11.0% 55.6% 5/9
6 6 7.3% 33.3% 2/6
7 9 11.0% 55.6% 5/9
8 9 11.0% 55.6% 5/9
9 12 14.6% 41.7% 5/12
10 7 8.5% 28.6% 2/7
53 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 13.2% 42.9% 3/7
2 1 1.9% 0.0% 0/1
3 4 7.5% 25.0% 1/4
4 7 13.2% 42.9% 3/7
5 6 11.3% 33.3% 2/6
6 5 9.4% 40.0% 2/5
7 5 9.4% 40.0% 2/5
8 6 11.3% 33.3% 2/6
9 9 17.0% 44.4% 4/9
10 3 5.7% 66.7% 2/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 2 33.3% 0.0% 0/2
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 3 15.0% 66.7% 2/3
3 4 20.0% 100.0% 4/4
4 2 10.0% 100.0% 2/2
5 3 15.0% 100.0% 3/3
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 1 5.0% 0.0% 0/1
8 2 10.0% 100.0% 2/2
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 2 10.0% 0.0% 0/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 66.7% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.