Сима.

35 ігор ·турнірні ігри · остання гра 2 жов 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 жовтня 2021, UMC 2021, ВК - Херсон 1.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 35
Win-rate 51.4% 18/35
Бали 19.10 з них 0.50 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 66.7% 2 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 5/7
дон 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2
мирний 43.5% 10/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 65.7%
мафія 7 20.0%
дон 3 8.6%
шериф 2 5.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 35 ігор
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 40 Ukrainian Mafia Open 2020
У середньому топ-51.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 8 з 10
2020 2 1 6 з 40

fiim · 21.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
UMC 2021, ВК - Херсон 1 2 жовтня 2021 · fiim · Херсон · Ukrainian Mafia Cup (UMC) 2021, етап 11 ігор 10 · перемог 3 · бали 3.65 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 2
6 з 10 топ-60.0%
UMC 2020, ВК - Херсон, Серия 1 11 жовтня 2020 · fiim · Херсон · Ukrainian Mafia cup 2020, етап 11 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.35 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
6 з 40 топ-15.0%
Ukrainian Mafia Open 2020 фінал 3–4 жовтня 2020 · fiim · Київ ігор 15 · перемог 10 · бали 10.60 · допи — · штраф — · ПУ —
21.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
35 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2020 — 60.0% (15/25)
Максимум допів за гру
+0.25 · UMC 2021, ВК - Херсон 1

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 3 8.6% 66.7% 2/3
2 2 5.7% 50.0% 1/2
3 3 8.6% 33.3% 1/3
4 4 11.4% 75.0% 3/4
5 3 8.6% 33.3% 1/3
6 2 5.7% 0.0% 0/2
7 3 8.6% 66.7% 2/3
8 8 22.9% 37.5% 3/8
9 1 2.9% 0.0% 0/1
10 6 17.1% 83.3% 5/6
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 13.0% 66.7% 2/3
2 1 4.3% 0.0% 0/1
3 2 8.7% 50.0% 1/2
4 3 13.0% 66.7% 2/3
5 1 4.3% 0.0% 0/1
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 7 30.4% 28.6% 2/7
9 1 4.3% 0.0% 0/1
10 2 8.7% 100.0% 2/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 100.0% 2/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.