Art1st

73 гри ·турнірні ігри · остання гра 3 жов 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 жовтня 2021, UMC 2021, ВК - Одесса 3.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 73
Win-rate 39.7% 29/73
Бали 50.25 з них 8.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 50.0% 3 із 6 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 4/6
мафія 58.3% 7/12
мирний 37.8% 17/45
шериф 10.0% 1/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 61.6%
мафія 12 16.4%
шериф 10 13.7%
дон 6 8.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце UMC 2020, ВК - Одесса, Серия 2
Номінації
Найкращий шериф* ×1 UMC 2020, ВК - Одесса, Серия 2
Найчастіше ПУ ×1 Lviv Mafia Cup 2018

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 73 гри
Фіналів 1 11.1% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 UMC 2020, ВК - Одесса, Серия 2
У середньому топ-53.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 0 7 з 10
2020 1 0 3 з 10
2018 2 1 9 з 30
2017 3 0 17 з 100
2016 1 0 58 з 100

fiim · 21.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
UMC 2021, ВК - Одесса 3 3 жовтня 2021 · fiim · Ukrainian Mafia Cup (UMC) 2021, етап 13 ігор 10 · перемог 1 · бали 1.10 · допи — · штраф — · ПУ 1
7 з 10 топ-70.0%
UMC 2021, Восточная Конференция Одесса - 2 серия 30 травня 2021 · fiim · Одеса ігор 10 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
UMC 2020, ВК - Одесса, Серия 2 11 жовтня 2020 · fiim · Одеса · Ukrainian Mafia cup 2020, етап 10 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.35 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1 Найкращий шериф *
17 з 60 топ-28.3%
West Cup 2018 17–18 листопада 2018 · fiim · Рівне ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
62 гри
Найкращий місяць
грудень 2017 — 55.0% (11/20)
Найбільший штраф
−1.00 · Sakura Cup 2017, Півфінал 3

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
73 гри · частки рахуються від них
1 10 13.7% 40.0% 4/10
2 7 9.6% 42.9% 3/7
3 4 5.5% 50.0% 2/4
4 5 6.8% 40.0% 2/5
5 7 9.6% 42.9% 3/7
6 7 9.6% 42.9% 3/7
7 7 9.6% 42.9% 3/7
8 4 5.5% 25.0% 1/4
9 11 15.1% 45.5% 5/11
10 11 15.1% 27.3% 3/11
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 8.9% 25.0% 1/4
2 7 15.6% 42.9% 3/7
3 2 4.4% 50.0% 1/2
4 3 6.7% 33.3% 1/3
5 4 8.9% 50.0% 2/4
6 7 15.6% 42.9% 3/7
7 5 11.1% 40.0% 2/5
8 4 8.9% 25.0% 1/4
9 5 11.1% 20.0% 1/5
10 4 8.9% 50.0% 2/4
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 20.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 3 30.0% 0.0% 0/3
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 25.0% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 25.0% 100.0% 3/3
10 3 25.0% 0.0% 0/3
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.