Дронов.

27 ігор ·турнірні ігри · остання гра 12 гру 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 грудня 2021, Дети могут быть только мирными 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 27
Win-rate 59.3% 16/27
Бали 29.35 з них 7.35 допами Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 66.7% 2 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 66.7% 10/15
шериф 60.0% 3/5
мафія 50.0% 2/4
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 55.6%
шериф 5 18.5%
мафія 4 14.8%
дон 3 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найчастіше ПУ ×1 MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2015

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 27 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 70 Дети могут быть только мирными 2021
У середньому топ-17.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 8 з 70
2017 1 0 14 з 60
2015 1 0 17 з 90

fiim · 40.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 70 топ-11.4%
Дети могут быть только мирными 2021 11–12 грудня 2021 · fiim ігор 14 · перемог 10 · бали 11.55 · допи +1.55 · штраф — · ПУ 1
20.00 очок fiim
14 з 60 топ-23.3%
All STARS Cup 2017 25–26 березня 2017 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 15.00 · допи +5.00 · штраф — · ПУ —
7.00 очок fiim
17 з 90 топ-18.9%
MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2015 5–6 грудня 2015 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 2.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 2 Найчастіше ПУ
13.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
27 ігор
Максимум допів за гру
+2.00 · All STARS Cup 2017, 5 Тур
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.4% 100.0% 2/2
2 2 7.4% 100.0% 2/2
3 3 11.1% 66.7% 2/3
4 5 18.5% 40.0% 2/5
5 3 11.1% 66.7% 2/3
6 2 7.4% 0.0% 0/2
7 1 3.7% 100.0% 1/1
8 1 3.7% 0.0% 0/1
9 5 18.5% 60.0% 3/5
10 3 11.1% 66.7% 2/3
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 13.3% 100.0% 2/2
3 3 20.0% 66.7% 2/3
4 2 13.3% 50.0% 1/2
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 2 13.3% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 13.3% 100.0% 2/2
10 2 13.3% 100.0% 2/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 40.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 2 66.7% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.