Kovu

40 ігор ·турнірні ігри · остання гра 19 гру 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 грудня 2021, 317 Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 40
Win-rate 27.5% 11/40
Бали 12.00 з них 1.00 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
дон 33.3% 1/3
мафія 25.0% 3/12
мирний 21.7% 5/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 57.5%
мафія 12 30.0%
дон 3 7.5%
шериф 2 5.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 40 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 МЛМ 2021, Конференция юга РФ, Владикавказ ШТ
У середньому топ-87.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 4 0 10 з 10

fiim · 5.00 очок рейтингу

Останні турніри

25 з 30 топ-83.3%
317 Cup 18–19 грудня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
40 з 40 топ-100.0%
Золотая Маска 2021 27–28 листопада 2021 · fiim ігор 10 · перемог 2 · бали 2.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
13 з 20 топ-65.0%
Elbrus Mafia Cup 2021 16–18 жовтня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.60 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
10 з 10 топ-100.0%
МЛМ 2021, Конференция юга РФ, Владикавказ ШТ 28 серпня 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 43 ігор 10 · перемог 2 · бали 2.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
40 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Elbrus Mafia Cup 2021, Гра 01

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 6 15.0% 0.0% 0/6
2 4 10.0% 50.0% 2/4
3 3 7.5% 33.3% 1/3
4 4 10.0% 50.0% 2/4
5 4 10.0% 50.0% 2/4
6 4 10.0% 25.0% 1/4
7 4 10.0% 50.0% 2/4
8 3 7.5% 0.0% 0/3
9 4 10.0% 25.0% 1/4
10 4 10.0% 0.0% 0/4
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 4 17.4% 50.0% 2/4
3 3 13.0% 33.3% 1/3
4 3 13.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 13.0% 0.0% 0/3
7 3 13.0% 33.3% 1/3
8 2 8.7% 0.0% 0/2
9 2 8.7% 0.0% 0/2
10 2 8.7% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 25.0% 0.0% 0/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 4 33.3% 50.0% 2/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 0.0% 0/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 66.7% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.