non

34 гри ·турнірні ігри · остання гра 20 чер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 червня 2021, Big Ben Open 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 34
Win-rate 50.0% 17/34
Бали 18.56 з них 0.66 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
мирний 57.9% 11/19
шериф 25.0% 1/4
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 55.9%
мафія 6 17.6%
дон 5 14.7%
шериф 4 11.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 34 гри
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 60 Odessa Mafia Open 2021
У середньому топ-58.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 1 8 з 60
2019 1 0 26 з 40

fiim · 21.00 очок рейтингу

Останні турніри

49 з 50 топ-98.0%
Big Ben Open 2021 19–20 червня 2021 · fiim · Київ ігор 12 · перемог 2 · бали 2.08 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
8 з 60 топ-13.3%
Odessa Mafia Open 2021 фінал 27–28 лютого 2021 · fiim · Одеса ігор 16 · перемог 11 · бали 12.72 · допи +0.66 · штраф — · ПУ 2
18.00 очок fiim
26 з 40 топ-65.0%
Кубок огня 2019 4–5 травня 2019 · fiim · Київ ігор 6 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
34 гри
Найкращий місяць
лютий 2021 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.26 · Odessa Mafia Open 2021, Фінал х1,3

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 3 8.8% 66.7% 2/3
2 2 5.9% 100.0% 2/2
3 3 8.8% 0.0% 0/3
4 6 17.6% 66.7% 4/6
5 3 8.8% 33.3% 1/3
6 1 2.9% 0.0% 0/1
7 5 14.7% 80.0% 4/5
8 6 17.6% 50.0% 3/6
9 4 11.8% 25.0% 1/4
10 1 2.9% 0.0% 0/1
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 1 5.3% 100.0% 1/1
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 2 10.5% 100.0% 2/2
5 1 5.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 21.1% 75.0% 3/4
8 4 21.1% 75.0% 3/4
9 3 15.8% 33.3% 1/3
10 1 5.3% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 2 50.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 2 40.0% 0.0% 0/2
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.