Рыжая.

247 ігор ·турнірні ігри · остання гра 26 гру 2021
29 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 грудня 2021, Кубок Бэкхана 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 247
Win-rate 47.0% 116/247
Бали 156.90 з них 20.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 30
ЛХ 2+ 20.0% 6 із 30 ПУ
Штрафи 0.25

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 71.9% 23/32
мафія 57.8% 26/45
шериф 50.0% 14/28
мирний 37.3% 53/142

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 142 57.5%
мафія 45 18.2%
дон 32 13.0%
шериф 28 11.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 29 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 Big Ben High Level 2021 (1 СЕРИЯ, МОСКВА)
Найкращий гравець міста ×1 Big Ben High Level 2021 (1 СЕРИЯ, МОСКВА)
Найкращий гравець мафії ×2 Big Ben High Level 2021 (1 СЕРИЯ, МОСКВА) · Кубок Дона 2018
Найкращий дон* ×2 Big Ben High Level 2021 (1 СЕРИЯ, МОСКВА) · Big Ben High Level 2020 Москва 1

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 29 247 ігор
Фіналів 5 17.2% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Big Ben High Level 2021 (1 СЕРИЯ, МОСКВА)
У середньому топ-41.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 9 1 1 з 10
2020 5 0 2 з 10
2019 1 0 —
2018 5 1 4 з 30
2017 5 2 3 з 50
2016 4 1 8 з 30

fiim · 141.00 очок рейтингу

Останні турніри

26 з 50 топ-52.0%
Кубок Бэкхана 2021 25–26 грудня 2021 · fiim ігор 11 · перемог 5 · бали 6.15 · допи +1.10 · штраф −0.25 · ПУ 3
3.00 очок fiim
10 з 10 топ-100.0%
Big Ben High Level 2021 (Полуфинал, РФ) 16 жовтня 2021 · fiim · Big Ben High Level 2021, етап 15 ігор 10 · перемог 1 · бали 1.50 · допи +0.10 · штраф — · ПУ 2
51 з 70 топ-72.9%
The King of the Mountain 2021 9–10 жовтня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.75 · допи +0.65 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
7 з 40 топ-17.5%
МКС 2021 фінал 28–29 серпня 2021 · fiim ігор 16 · перемог 10 · бали 11.20 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1
9.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
236 ігор
Найкращий місяць
серпень 2020 — 60.0% (15/25)
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
247 ігор · частки рахуються від них
1 26 10.5% 42.3% 11/26
2 24 9.7% 33.3% 8/24
3 23 9.3% 34.8% 8/23
4 24 9.7% 54.2% 13/24
5 26 10.5% 38.5% 10/26
6 23 9.3% 43.5% 10/23
7 26 10.5% 61.5% 16/26
8 27 10.9% 48.1% 13/27
9 25 10.1% 52.0% 13/25
10 23 9.3% 60.9% 14/23
142 гри за мирний · частки рахуються від них
1 16 11.3% 43.8% 7/16
2 14 9.9% 21.4% 3/14
3 15 10.6% 40.0% 6/15
4 11 7.7% 45.5% 5/11
5 16 11.3% 25.0% 4/16
6 14 9.9% 28.6% 4/14
7 19 13.4% 52.6% 10/19
8 11 7.7% 27.3% 3/11
9 16 11.3% 43.8% 7/16
10 10 7.0% 40.0% 4/10
28 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 7.1% 100.0% 2/2
2 3 10.7% 66.7% 2/3
3 2 7.1% 0.0% 0/2
4 2 7.1% 0.0% 0/2
5 5 17.9% 60.0% 3/5
6 3 10.7% 33.3% 1/3
7 1 3.6% 0.0% 0/1
8 6 21.4% 50.0% 3/6
9 2 7.1% 50.0% 1/2
10 2 7.1% 100.0% 2/2
45 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 6.7% 0.0% 0/3
2 3 6.7% 33.3% 1/3
3 5 11.1% 20.0% 1/5
4 10 22.2% 70.0% 7/10
5 4 8.9% 50.0% 2/4
6 2 4.4% 50.0% 1/2
7 2 4.4% 100.0% 2/2
8 5 11.1% 80.0% 4/5
9 5 11.1% 80.0% 4/5
10 6 13.3% 66.7% 4/6
32 гри за дон · частки рахуються від них
1 5 15.6% 40.0% 2/5
2 4 12.5% 50.0% 2/4
3 1 3.1% 100.0% 1/1
4 1 3.1% 100.0% 1/1
5 1 3.1% 100.0% 1/1
6 4 12.5% 100.0% 4/4
7 4 12.5% 100.0% 4/4
8 5 15.6% 60.0% 3/5
9 2 6.2% 50.0% 1/2
10 5 15.6% 80.0% 4/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.