Історія
11 з 11
Дати
Турнір
Місце
Ігри · перемоги
Бали
Допи
Штраф
ПУ
Очки фед.
4–6 січ2022
Xmasters-2022
4–6 січня 2022 · fiim
23 з 50
топ-46.0%
19 · 10
11.15
+1.60
−0.50
1
3.00
1 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.05
2 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
3 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.30
4 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
5 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
6 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.20
7 гра
1 гра · 0 перемог · бали −0.50
8 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
9 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
10 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.30
11 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.30
12 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
13 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
14 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.20
15 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.30
16 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
17 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
18 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
19 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
5–6 чер2021
Кубок Томска 2021
5–6 червня 2021 · fiim
26 з 50
топ-52.0%
12 · 6
6.63
+0.55
—
1
2.00
Тур 1
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Тур 2
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
Тур 3
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Тур 4
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Тур 5
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Тур 6
1 гра · 1 перемога · бали 1.30
Тур 7
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Тур 8
1 гра · 0 перемог · бали 0.33
Півфінал 1
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
Півфінал 2
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
Півфінал 3
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
Півфінал 4
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
30–31 січ2021
MT WINTER CUP 2021
30–31 січня 2021 · fiim
32 з 40
топ-80.0%
11 · 4
4.20
+0.20
—
—
2.00
Відбір
11 ігор · 4 перемоги · бали 4.20
4–6 січ2021
XMasters 2021
4–6 січня 2021 · fiim
23 з 100
топ-23.0%
19 · 11
11.90
+0.90
—
1
3.00
1 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
2 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.30
3 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
4 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
5 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
6 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.20
7 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
8 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
9 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
10 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
11 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
12 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
13 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
14 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
15 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.20
16 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
17 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.20
18 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
19 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
27 лис2020
Grand Siberian Cup 2020, Новосибирск, Серия 11
27 листопада 2020 · fiim · Grand Siberian Cup 2020
7 з 10
топ-70.0%
12 · 5
5.58
+0.50
—
1
—
1 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
2 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
3 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
4 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.08
5 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
6 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.30
7 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
8 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
9 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
10 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
11 гра
1 гра · 1 перемога · бали 1.20
12 гра
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
14 лис2020
Grand Siberian Cup 2020, Новосибирск, Серия 10
14 листопада 2020 · fiim · Grand Siberian Cup 2020
Найкращий гравець мафії
2 з 10
топ-20.0%
8 · 6
6.70
+0.70
—
1
—
1 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
2 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
3 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.40
4 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
5 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
6 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
7 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.30
8 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
7 лис2020
Grand Siberian Cup 2020, Новосибирск, Серия 6
7 листопада 2020 · fiim · Grand Siberian Cup 2020
5 з 10
топ-50.0%
12 · 7
7.50
+0.50
—
—
—
1 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
2 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.20
3 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
4 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.30
5 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
6 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
7 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
8 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
9 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
10 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
11 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
12 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
29–30 сер2020
Hot Shots 2020
29–30 серпня 2020 · fiim
22 з 40
топ-55.0%
13 · 6
6.70
+0.70
—
—
2.00
Тур 1
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
Тур 2
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Тур 3
1 гра · 0 перемог · бали 0.20
Тур 4
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Тур 5
1 гра · 1 перемога · бали 1.30
Тур 6
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
Тур 7
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Тур 8
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
Тур 9
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Півфінал 1
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Півфінал 2
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Півфінал 3
1 гра · 1 перемога · бали 1.20
Півфінал 4
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
8–9 сер2020
Guns & Voices 2020
8–9 серпня 2020 · fiim
36 з 50
топ-72.0%
12 · 4
4.80
+0.80
—
—
3.00
1 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
2 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
3 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
4 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.00
5 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
6 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.20
7 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
8 тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.20
9 тур
1 гра · 1 перемога · бали 1.40
Півфінал 1
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Півфінал 2
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
Півфінал 3
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
20–21 лип2019
Guns & Voices 2019
20–21 липня 2019 · fiim
30 з 50
топ-60.0%
1 · 0
0.00
—
—
—
3.00
9 Тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
29–30 чер2019
Hot Shots 2019
29–30 червня 2019 · fiim
26 з 30
топ-86.7%
1 · 0
0.00
—
—
—
0.00
9 Тур
1 гра · 0 перемог · бали 0.00
У командному турнірі — місце команди та особисте місце. Бали, допи та ігри — особисті. Очки фед. — рейтингові очки федерації за турнір; в етапів серій їх немає. Натисніть на рядок, щоб побачити етапи та склад.