Oкси.

89 ігор ·турнірні ігри · остання гра 6 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 січня 2022, Winter Team Cup Saransk 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 89
Win-rate 40.4% 36/89
Бали 41.89 з них 4.69 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 33.3% 2 із 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 63.6% 7/11
мафія 50.0% 11/22
мирний 36.4% 16/44
шериф 16.7% 2/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 44 49.4%
мафія 22 24.7%
шериф 12 13.5%
дон 11 12.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 89 ігор
Фіналів 2 28.6% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 60 Кубок Нижнего Новгорода 2021
У середньому топ-59.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 37 з 57
2021 4 1 4 з 60
2020 2 1 9 з 40

fiim · 37.00 очок рейтингу

Останні турніри

37 з 57 топ-64.9%
Winter Team Cup Saransk 2022 5–6 січня 2022 · fiim команда Название не прогрузилось · особисто 37 з 57 ігор 15 · перемог 6 · бали 7.27 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
8 з 10 топ-80.0%
Big Ben High Level 2021 (4 серия, Москва) 26 вересня 2021 · fiim · Big Ben High Level 2021, етап 11 ігор 10 · перемог 2 · бали 2.65 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 2
4 з 60 топ-6.7%
Кубок Нижнего Новгорода 2021 фінал 11–12 вересня 2021 · fiim ігор 15 · перемог 9 · бали 11.64 · допи +1.74 · штраф — · ПУ 2
26.00 очок fiim
47 з 50 топ-94.0%
Meeble Cup 2021 19–20 червня 2021 · fiim команда Мирдверьмяч · особисто 47 з 50 ігор 15 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
89 ігор
Найкращий місяць
вересень 2021 — 44.0% (11/25)
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
89 ігор · частки рахуються від них
1 9 10.1% 55.6% 5/9
2 10 11.2% 40.0% 4/10
3 11 12.4% 36.4% 4/11
4 7 7.9% 57.1% 4/7
5 8 9.0% 37.5% 3/8
6 7 7.9% 57.1% 4/7
7 11 12.4% 18.2% 2/11
8 7 7.9% 57.1% 4/7
9 10 11.2% 40.0% 4/10
10 9 10.1% 22.2% 2/9
44 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 13.6% 50.0% 3/6
2 4 9.1% 25.0% 1/4
3 6 13.6% 16.7% 1/6
4 4 9.1% 50.0% 2/4
5 3 6.8% 33.3% 1/3
6 4 9.1% 75.0% 3/4
7 3 6.8% 0.0% 0/3
8 3 6.8% 33.3% 1/3
9 5 11.4% 60.0% 3/5
10 6 13.6% 16.7% 1/6
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 2 16.7% 0.0% 0/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 3 25.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 33.3% 0.0% 0/4
10 0 0.0% — жодного разу
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 2 9.1% 100.0% 2/2
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 3 13.6% 33.3% 1/3
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 4 18.2% 25.0% 1/4
8 2 9.1% 100.0% 2/2
9 1 4.5% 100.0% 1/1
10 2 9.1% 0.0% 0/2
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 3 27.3% 66.7% 2/3
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.