Александр.

77 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 січня 2022, URALmafiaCUP 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 77
Win-rate 46.8% 36/77
Бали 37.70 з них 1.10 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 6/8
дон 50.0% 5/10
мафія 42.9% 9/21
мирний 42.1% 16/38

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 49.4%
мафія 21 27.3%
дон 10 13.0%
шериф 8 10.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 77 ігор
Фіналів 1 10.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 60 URALmafiaCUP 2022
У середньому топ-63.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 1 5 з 60
2020 3 0 9 з 10
2019 6 0 17 з 30

fiim · 49.00 очок рейтингу

Останні турніри

5 з 60 топ-8.3%
URALmafiaCUP 2022 фінал 22–23 січня 2022 · fiim ігор 15 · перемог 9 · бали 10.50 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
24.00 очок fiim
59 з 70 топ-84.3%
Кубок Сибири и Урала 2020 12–13 грудня 2020 · fiim ігор 11 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim
9 з 10 топ-90.0%
Grand Siberian Cup 2020, Екатеринбург, Серия 5 17 жовтня 2020 · fiim · Grand Siberian Cup 2020 ігор 12 · перемог 6 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
33 з 70 топ-47.1%
URALmafiaCUP 2020 18–19 січня 2020 · fiim ігор 6 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
77 ігор
Найкращий місяць
січень 2022 — 60.0% (9/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
77 ігор · частки рахуються від них
1 5 6.5% 20.0% 1/5
2 8 10.4% 37.5% 3/8
3 10 13.0% 40.0% 4/10
4 10 13.0% 50.0% 5/10
5 6 7.8% 50.0% 3/6
6 10 13.0% 50.0% 5/10
7 6 7.8% 50.0% 3/6
8 9 11.7% 77.8% 7/9
9 7 9.1% 28.6% 2/7
10 6 7.8% 50.0% 3/6
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.6% 0.0% 0/1
2 4 10.5% 0.0% 0/4
3 8 21.1% 37.5% 3/8
4 7 18.4% 57.1% 4/7
5 3 7.9% 33.3% 1/3
6 5 13.2% 20.0% 1/5
7 2 5.3% 0.0% 0/2
8 6 15.8% 83.3% 5/6
9 1 2.6% 100.0% 1/1
10 1 2.6% 100.0% 1/1
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 100.0% 2/2
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.5% 0.0% 0/2
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 9.5% 50.0% 1/2
6 3 14.3% 66.7% 2/3
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 3 14.3% 0.0% 0/3
10 4 19.0% 50.0% 2/4
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 1 10.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.