Малина Киров.

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 січня 2022, URALmafiaCUP 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 54.5% 6/11
Бали 6.20 з них 0.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
шериф 66.7% 2/3
мирний 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 54.5%
шериф 3 27.3%
мафія 2 18.2%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 24 з 60 URALmafiaCUP 2022
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 24 з 60

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

24 з 60 топ-40.0%
URALmafiaCUP 2022 22–23 січня 2022 · fiim ігор 11 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.70 · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
8 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 1 9.1% 100.0% 1/1
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.