InВерсия.

75 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 січня 2022, URALmafiaCUP 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 75
Win-rate 33.3% 25/75
Бали 25.90 з них 1.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 57.1% 4/7
мафія 43.8% 7/16
дон 37.5% 3/8
мирний 25.0% 11/44

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 44 58.7%
мафія 16 21.3%
дон 8 10.7%
шериф 7 9.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 75 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 35 з 40 Открытый Чемпионат Перми по мафии
У середньому топ-75.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 47 з 60
2021 6 0 35 з 40

fiim · 21.00 очок рейтингу

Останні турніри

47 з 60 топ-78.3%
URALmafiaCUP 2022 22–23 січня 2022 · fiim ігор 11 · перемог 4 · бали 4.30 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
40 з 40 топ-100.0%
Битва Титанов 9–10 жовтня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 1 · бали 1.30 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
36 з 110 топ-32.7%
GOLDEN GANGSTER 2021 18–19 вересня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 6 · бали 6.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim
61 з 80 топ-76.3%
Открытый чемпионат Дагестана 21–22 серпня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.10 · допи +0.20 · штраф −0.50 · ПУ 2
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
39 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
75 ігор · частки рахуються від них
1 7 9.3% 28.6% 2/7
2 9 12.0% 44.4% 4/9
3 6 8.0% 0.0% 0/6
4 5 6.7% 40.0% 2/5
5 10 13.3% 40.0% 4/10
6 9 12.0% 22.2% 2/9
7 6 8.0% 33.3% 2/6
8 9 12.0% 44.4% 4/9
9 8 10.7% 25.0% 2/8
10 6 8.0% 50.0% 3/6
44 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 9.1% 25.0% 1/4
2 5 11.4% 20.0% 1/5
3 4 9.1% 0.0% 0/4
4 2 4.5% 0.0% 0/2
5 7 15.9% 28.6% 2/7
6 5 11.4% 20.0% 1/5
7 4 9.1% 50.0% 2/4
8 4 9.1% 25.0% 1/4
9 3 6.8% 0.0% 0/3
10 6 13.6% 50.0% 3/6
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 3 18.8% 66.7% 2/3
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 3 18.8% 66.7% 2/3
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 2 25.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.