Dak

61 гра ·турнірні ігри · остання гра 23 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 січня 2022, Кубок Алматы 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 61
Win-rate 42.6% 26/61
Бали 25.00 з них 3.05 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 60.0% 3 із 5 ПУ
Штрафи 4.35

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 55.6% 5/9
мафія 53.3% 8/15
дон 50.0% 3/6
мирний 32.3% 10/31

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 31 50.8%
мафія 15 24.6%
шериф 9 14.8%
дон 6 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 61 гра
Фіналів 1 20.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 40 Кубок Алматы 2022
У середньому топ-60.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 1 10 з 40
2021 4 0 15 з 30

fiim · 21.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 40 топ-25.0%
Кубок Алматы 2022 фінал 22–23 січня 2022 · fiim · Алмати ігор 15 · перемог 9 · бали 6.45 · допи +0.50 · штраф −3.95 · ПУ 3
10.00 очок fiim
15 з 30 топ-50.0%
Чемпионат Кыргызстана 2021 4–5 вересня 2021 · fiim · Чолпон-Ата ігор 10 · перемог 4 · бали 5.30 · допи +1.30 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
33 з 60 топ-55.0%
Almaty Open Cup 2021 28–30 серпня 2021 · fiim · Алмати ігор 15 · перемог 6 · бали 6.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
61 з 70 топ-87.1%
RBF CUP (Nur-Sultan) 2021 10–11 квітня 2021 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 3 · бали 3.95 · допи +0.85 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
39 ігор
Найкращий місяць
січень 2022 — 60.0% (9/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 8 13.1% 25.0% 2/8
2 8 13.1% 50.0% 4/8
3 7 11.5% 14.3% 1/7
4 8 13.1% 37.5% 3/8
5 5 8.2% 60.0% 3/5
6 5 8.2% 20.0% 1/5
7 4 6.6% 25.0% 1/4
8 5 8.2% 60.0% 3/5
9 4 6.6% 75.0% 3/4
10 7 11.5% 71.4% 5/7
31 гра за мирний · частки рахуються від них
1 5 16.1% 20.0% 1/5
2 3 9.7% 0.0% 0/3
3 2 6.5% 0.0% 0/2
4 6 19.4% 33.3% 2/6
5 1 3.2% 0.0% 0/1
6 4 12.9% 25.0% 1/4
7 1 3.2% 0.0% 0/1
8 3 9.7% 33.3% 1/3
9 3 9.7% 100.0% 3/3
10 3 9.7% 66.7% 2/3
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 2 22.2% 100.0% 2/2
3 2 22.2% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 2 13.3% 100.0% 2/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.