Фи.

290 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 січ 2022
29 турнірів ·3× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 січня 2022, Фантастические Твари Teams Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 290
Win-rate 54.1% 157/290
Бали 184.05 з них 26.65 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 45
ЛХ 2+ 42.2% 19 із 45 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.0% 18/25
мафія 60.3% 41/68
шериф 50.0% 9/18
мирний 49.7% 89/179

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 179 61.7%
мафія 68 23.4%
дон 25 8.6%
шериф 18 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 29 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×2 МЛМ 2021, Россия Юг, Полуфинал 2 · МЛМ 2021. Конференция Юга РФ, Сочи. Серия 1
Найкращий гравець мафії ×2 МЛМ 2021, Россия Юг, Полуфинал 2 · МЛМ 2021. Конференция Юга РФ, Сочи. Серия 1
Найкращий дон* ×1 МЛМ 2021, Россия Юг, Полуфинал 2
Найчастіше ПУ ×2 Фантастические Твари Teams Cup 2022 · Кубок Краснодара 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 29 290 ігор
Фіналів 4 13.8% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 60 DOUBLE TRAVEL CUP
У середньому топ-35.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 13 з 30
2021 7 1 1 з 10
2020 12 0 1 з 60
2019 8 3 1 з 40
2018 1 0 11 з 30

fiim · 150.00 очок рейтингу

Останні турніри

13 з 30 топ-43.3%
Фантастические Твари Teams Cup 2022 22–23 січня 2022 · fiim команда Министерство Магии · особисто 13 з 30 ігор 14 · перемог 4 · бали 6.95 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 5 Найчастіше ПУ
3.00 очок fiim
17 з 60 топ-28.3%
Кубок Сочи 2021 20–21 листопада 2021 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 6.85 · допи +1.65 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
1 з 10 перемога
МЛМ 2021, Россия Юг, Полуфинал 2 6 листопада 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 114 ігор 12 · перемог 9 · бали 10.90 · допи +1.90 · штраф — · ПУ — MVPНайкращий гравець мафіїНайкращий дон *
1 з 10 перемога
МЛМ 2021. Конференция Юга РФ, Сочи. Серия 1 10 жовтня 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 91 ігор 10 · перемог 6 · бали 7.75 · допи +1.75 · штраф — · ПУ 1 MVPНайкращий гравець мафії

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
268 ігор
Найкращий місяць
листопад 2019 — 71.4% (15/21)
Максимум допів за гру
+0.50 · Кубок Сочи 2021, 6 тур
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
290 ігор · частки рахуються від них
1 32 11.0% 46.9% 15/32
2 30 10.3% 60.0% 18/30
3 26 9.0% 50.0% 13/26
4 33 11.4% 42.4% 14/33
5 25 8.6% 64.0% 16/25
6 33 11.4% 54.5% 18/33
7 27 9.3% 63.0% 17/27
8 38 13.1% 52.6% 20/38
9 23 7.9% 47.8% 11/23
10 23 7.9% 65.2% 15/23
179 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 22 12.3% 45.5% 10/22
2 18 10.1% 61.1% 11/18
3 17 9.5% 35.3% 6/17
4 21 11.7% 28.6% 6/21
5 12 6.7% 58.3% 7/12
6 22 12.3% 50.0% 11/22
7 13 7.3% 69.2% 9/13
8 24 13.4% 58.3% 14/24
9 15 8.4% 46.7% 7/15
10 15 8.4% 53.3% 8/15
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 11.1% 50.0% 1/2
2 2 11.1% 0.0% 0/2
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 2 11.1% 100.0% 2/2
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 3 16.7% 66.7% 2/3
7 2 11.1% 50.0% 1/2
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 2 11.1% 0.0% 0/2
10 1 5.6% 100.0% 1/1
68 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 11.8% 50.0% 4/8
2 10 14.7% 70.0% 7/10
3 5 7.4% 60.0% 3/5
4 9 13.2% 66.7% 6/9
5 5 7.4% 60.0% 3/5
6 4 5.9% 75.0% 3/4
7 8 11.8% 50.0% 4/8
8 9 13.2% 44.4% 4/9
9 4 5.9% 50.0% 2/4
10 6 8.8% 83.3% 5/6
25 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 12.0% 100.0% 3/3
4 1 4.0% 0.0% 0/1
5 6 24.0% 83.3% 5/6
6 4 16.0% 50.0% 2/4
7 4 16.0% 75.0% 3/4
8 4 16.0% 50.0% 2/4
9 2 8.0% 100.0% 2/2
10 1 4.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.