Gepofis.

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 січ 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 січня 2022, Фантастические Твари Teams Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 21.4% 3/14
Бали 3.70 з них 0.70 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 1/2
мирний 22.2% 2/9
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 64.3%
шериф 3 21.4%
мафія 2 14.3%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 30 з 30 Фантастические Твари Teams Cup 2022
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 30 з 30

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

30 з 30 топ-100.0%
Фантастические Твари Teams Cup 2022 22–23 січня 2022 · fiim команда Импадемента · особисто 30 з 30 ігор 14 · перемог 3 · бали 3.77 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
14 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 2 14.3% 0.0% 0/2
7 2 14.3% 0.0% 0/2
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 1 7.1% 100.0% 1/1
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 2 22.2% 50.0% 1/2
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 0.0% 0/2
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.