ГУДВИН.

266 ігор ·турнірні ігри · остання гра 6 лют 2022
28 турнірів ·5× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 лютого 2022, North Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 266
Win-rate 50.0% 133/266
Бали 162.46 з них 28.76 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 57
ЛХ 2+ 37.5% 21 із 56 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 40/60
шериф 52.9% 18/34
дон 50.0% 8/16
мирний 42.9% 67/156

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 156 58.6%
мафія 60 22.6%
шериф 34 12.8%
дон 16 6.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 28 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×5 Big Ben High Level 2021 (4 серия, Москва) · Кубок Ирины 2021 · Big Ben High Level 2020 Москва 2 · КУБОК ЗЕЛЕНОГРАДА 2019 · Kazan Mafia Open 2019
Найкращий гравець мафії ×3 Big Ben High Level 2021 (4 серия, Москва) · Big Ben High Level 2020 Москва 2 · КУБОК ЗЕЛЕНОГРАДА 2019
Найкращий шериф* ×2 КУБОК ЗЕЛЕНОГРАДА 2019 · Кубок Юга 2018
Найчастіше ПУ ×6 Big Ben High Level 2021 (4 серия, Москва) · МЛМ 2021. Конференция Центрального региона РФ: 2 серия «Санкт-Петербург» · Кубок Ирины 2021 · King of the Mountain 2019 · Kazan Mafia Open 2019 · ЧЕМПИОНАТ РОССИИ 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 28 266 ігор
Фіналів 8 28.6% турнірів
Подіумів 6 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 90 Кубок Юга 2018
У середньому топ-33.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 68 з 120
2021 13 3 1 з 40
2020 1 0 1 з 10
2019 7 4 1 з 50
2018 5 1 1 з 90
2017 1 0 56 з 60

fiim · 277.00 очок рейтингу

Останні турніри

68 з 120 топ-56.7%
North Cup 2022 5–6 лютого 2022 · fiim ігор 11 · перемог 4 · бали 6.15 · допи +0.95 · штраф — · ПУ 4
4.00 очок fiim
17 з 50 топ-34.0%
Кубок Бэкхана 2021 25–26 грудня 2021 · fiim ігор 11 · перемог 6 · бали 7.85 · допи +1.65 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
63 з 90 топ-70.0%
Mafia World Championship 2021 3–4 грудня 2021 · fiim ігор 11 · перемог 3 · бали 4.85 · допи +1.15 · штраф −0.50 · ПУ 4
6.00 очок fiim
10 з 60 топ-16.7%
Zelenograd Mafia Open 2021 фінал 13–14 листопада 2021 · fiim ігор 14 · перемог 8 · бали 9.59 · допи +1.29 · штраф — · ПУ 3
14.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
237 ігор
Найкращий місяць
травень 2021 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.50 · MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2019, 7 Тур
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
266 ігор · частки рахуються від них
1 26 9.8% 26.9% 7/26
2 31 11.7% 48.4% 15/31
3 31 11.7% 45.2% 14/31
4 27 10.2% 48.1% 13/27
5 26 9.8% 53.8% 14/26
6 28 10.5% 67.9% 19/28
7 22 8.3% 36.4% 8/22
8 27 10.2% 63.0% 17/27
9 21 7.9% 47.6% 10/21
10 27 10.2% 59.3% 16/27
156 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 16 10.3% 31.3% 5/16
2 19 12.2% 31.6% 6/19
3 17 10.9% 29.4% 5/17
4 16 10.3% 37.5% 6/16
5 11 7.1% 45.5% 5/11
6 14 9.0% 64.3% 9/14
7 13 8.3% 38.5% 5/13
8 15 9.6% 53.3% 8/15
9 18 11.5% 50.0% 9/18
10 17 10.9% 52.9% 9/17
34 гри за шериф · частки рахуються від них
1 5 14.7% 20.0% 1/5
2 3 8.8% 66.7% 2/3
3 4 11.8% 75.0% 3/4
4 2 5.9% 100.0% 2/2
5 6 17.6% 66.7% 4/6
6 2 5.9% 0.0% 0/2
7 4 11.8% 25.0% 1/4
8 2 5.9% 50.0% 1/2
9 2 5.9% 50.0% 1/2
10 4 11.8% 75.0% 3/4
60 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 6.7% 25.0% 1/4
2 5 8.3% 80.0% 4/5
3 10 16.7% 60.0% 6/10
4 6 10.0% 83.3% 5/6
5 5 8.3% 60.0% 3/5
6 10 16.7% 80.0% 8/10
7 4 6.7% 50.0% 2/4
8 9 15.0% 77.8% 7/9
9 1 1.7% 0.0% 0/1
10 6 10.0% 66.7% 4/6
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 4 25.0% 75.0% 3/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 18.8% 0.0% 0/3
5 4 25.0% 50.0% 2/4
6 2 12.5% 100.0% 2/2
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.