Kиса.

41 гра ·турнірні ігри · остання гра 6 лют 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 лютого 2022, North Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 41
Win-rate 36.6% 15/41
Бали 15.40 з них 0.40 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 5/5
мирний 37.0% 10/27
мафія 0.0% 0/4
дон 0.0% 0/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 65.9%
шериф 5 12.2%
дон 5 12.2%
мафія 4 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 41 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 110 GOLDEN GANGSTER 2021
У середньому топ-72.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 117 з 120
2021 3 0 15 з 110

fiim · 30.00 очок рейтингу

Останні турніри

117 з 120 топ-97.5%
North Cup 2022 5–6 лютого 2022 · fiim ігор 11 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
73 з 80 топ-91.3%
Saint-Petersburg Mafia Open 2021 23–24 жовтня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.10 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
15 з 110 топ-13.6%
GOLDEN GANGSTER 2021 18–19 вересня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 7 · бали 7.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
19.00 очок fiim
106 з 120 топ-88.3%
North cup 2021 6–7 лютого 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
41 гра
Максимум допів за гру
+0.30 · GOLDEN GANGSTER 2021, 3 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
41 гра · частки рахуються від них
1 4 9.8% 25.0% 1/4
2 4 9.8% 25.0% 1/4
3 4 9.8% 0.0% 0/4
4 3 7.3% 66.7% 2/3
5 3 7.3% 66.7% 2/3
6 5 12.2% 60.0% 3/5
7 6 14.6% 16.7% 1/6
8 5 12.2% 40.0% 2/5
9 3 7.3% 33.3% 1/3
10 4 9.8% 50.0% 2/4
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 33.3% 1/3
2 3 11.1% 0.0% 0/3
3 3 11.1% 0.0% 0/3
4 2 7.4% 50.0% 1/2
5 1 3.7% 100.0% 1/1
6 2 7.4% 50.0% 1/2
7 4 14.8% 25.0% 1/4
8 4 14.8% 50.0% 2/4
9 2 7.4% 50.0% 1/2
10 3 11.1% 66.7% 2/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 2 40.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 0.0% 0/2
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.