molomus.

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 6 лют 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 лютого 2022, North Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 54.5% 6/11
Бали 6.60 з них 0.60 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 57.1% 4/7
мафія 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 63.6%
мафія 2 18.2%
дон 2 18.2%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 56 з 120 North Cup 2022
У середньому топ-46.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 56 з 120

fiim · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

56 з 120 топ-46.7%
North Cup 2022 5–6 лютого 2022 · fiim ігор 11 · перемог 6 · бали 6.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · North Cup 2022, Відбіркові ігри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 100.0% 2/2
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 2 18.2% 100.0% 2/2
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.