ENERGY.

60 ігор ·турнірні ігри · остання гра 13 лют 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 лютого 2022, Rostov-on-Don Mafia Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 60
Win-rate 46.7% 28/60
Бали 31.06 з них 2.96 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 33.3% 2 із 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 71.4% 5/7
мирний 47.5% 19/40
мафія 36.4% 4/11
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 66.7%
мафія 11 18.3%
дон 7 11.7%
шериф 2 3.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 Rostov-on-Don Mafia Cup 2022

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 60 ігор
Фіналів 1 11.1% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 40 Rostov-on-Don Mafia Cup 2022
У середньому топ-49.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 1 9 з 40
2021 1 0 40 з 50
2020 1 0 92 з 110
2019 3 0 12 з 100
2018 3 0 20 з 50

fiim · 58.00 очок рейтингу

Останні турніри

9 з 40 топ-22.5%
Rostov-on-Don Mafia Cup 2022 фінал 12–13 лютого 2022 · fiim ігор 14 · перемог 8 · бали 9.76 · допи +1.16 · штраф — · ПУ — Найкращий дон *
12.00 очок fiim
40 з 50 топ-80.0%
Жемчужина Юга 2021 3–4 липня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.30 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
92 з 110 топ-83.6%
IV Кубок Юга 1–2 серпня 2020 · fiim ігор 7 · перемог 2 · бали 2.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
27 з 60 топ-45.0%
Жемчужина Юга 2019 20–21 липня 2019 · fiim ігор 3 · перемог 2 · бали 2.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
56 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · IV Кубок Юга, 4 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
60 ігор · частки рахуються від них
1 10 16.7% 50.0% 5/10
2 7 11.7% 57.1% 4/7
3 4 6.7% 0.0% 0/4
4 8 13.3% 62.5% 5/8
5 3 5.0% 33.3% 1/3
6 4 6.7% 25.0% 1/4
7 7 11.7% 71.4% 5/7
8 5 8.3% 0.0% 0/5
9 8 13.3% 50.0% 4/8
10 4 6.7% 75.0% 3/4
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 17.5% 57.1% 4/7
2 6 15.0% 66.7% 4/6
3 2 5.0% 0.0% 0/2
4 5 12.5% 60.0% 3/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 10.0% 25.0% 1/4
7 4 10.0% 75.0% 3/4
8 4 10.0% 0.0% 0/4
9 5 12.5% 40.0% 2/5
10 3 7.5% 66.7% 2/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 0.0% 0/2
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 28.6% 100.0% 2/2
10 1 14.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.