Мачо

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 13 лют 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 лютого 2022, Rostov-on-Don Mafia Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 57.1% 8/14
Бали 10.36 з них 1.76 допами Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 75.0% 3/4
мирний 50.0% 4/8
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 57.1%
мафія 4 28.6%
шериф 1 7.1%
дон 1 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 40 Rostov-on-Don Mafia Cup 2022
У середньому топ-15.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 1 6 з 40

fiim · 18.00 очок рейтингу

Останні турніри

6 з 40 топ-15.0%
Rostov-on-Don Mafia Cup 2022 фінал 12–13 лютого 2022 · fiim ігор 14 · перемог 8 · бали 10.36 · допи +1.76 · штраф — · ПУ 2
18.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
14 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 2 14.3% 100.0% 2/2
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 14.3% 100.0% 2/2
7 2 14.3% 100.0% 2/2
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 2 14.3% 0.0% 0/2
10 1 7.1% 100.0% 1/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 25.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 50.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.