Хамид

130 ігор ·турнірні ігри · остання гра 13 лют 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 лютого 2022, EML Atyrau-2.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 130
Win-rate 41.5% 54/130
Бали 60.90 з них 4.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 2.80

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 7/14
мафія 45.8% 11/24
мирний 39.7% 31/78
дон 35.7% 5/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 78 60.0%
мафія 24 18.5%
шериф 14 10.8%
дон 14 10.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 Атырау-2 Кубок Казахстана 2021

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 130 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Атырау-2 Кубок Казахстана 2021
У середньому топ-63.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 7 з 11
2021 3 0 4 з 10
2020 2 0 51 з 60
2019 2 0 6 з 30
2018 3 0 17 з 30
2017 2 0 24 з 40

fiim · 43.00 очок рейтингу

Останні турніри

7 з 11 топ-63.6%
EML Atyrau-2 13 лютого 2022 · fiim · Атирау · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 8 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
37 з 40 топ-92.5%
Кубок Подозрительных лиц 4–5 грудня 2021 · fiim · Атирау ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи +0.50 · штраф −0.50 · ПУ —
2.00 очок fiim
4 з 10 топ-40.0%
Атырау-2 Кубок Казахстана 2021 6 листопада 2021 · fiim · Атирау · Кубок Казахстана 2021, етап 4 ігор 10 · перемог 6 · бали 6.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ — Найкращий шериф *
49 з 80 топ-61.3%
AKTAU OPEN CUP MAF FESTIVAL 7–8 серпня 2021 · fiim · Актау ігор 10 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
54 гри
Максимум допів за гру
+1.00 · AKTAU OPEN CUP 2017, 7 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
130 ігор · частки рахуються від них
1 13 10.0% 46.2% 6/13
2 14 10.8% 35.7% 5/14
3 14 10.8% 57.1% 8/14
4 12 9.2% 41.7% 5/12
5 13 10.0% 30.8% 4/13
6 10 7.7% 30.0% 3/10
7 18 13.8% 66.7% 12/18
8 12 9.2% 16.7% 2/12
9 11 8.5% 27.3% 3/11
10 13 10.0% 46.2% 6/13
78 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 10.3% 37.5% 3/8
2 7 9.0% 28.6% 2/7
3 6 7.7% 66.7% 4/6
4 7 9.0% 28.6% 2/7
5 10 12.8% 40.0% 4/10
6 7 9.0% 42.9% 3/7
7 15 19.2% 60.0% 9/15
8 4 5.1% 0.0% 0/4
9 7 9.0% 28.6% 2/7
10 7 9.0% 28.6% 2/7
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 3 21.4% 33.3% 1/3
4 3 21.4% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 14.3% 100.0% 2/2
24 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 3 12.5% 66.7% 2/3
3 3 12.5% 66.7% 2/3
4 1 4.2% 100.0% 1/1
5 2 8.3% 0.0% 0/2
6 1 4.2% 0.0% 0/1
7 2 8.3% 100.0% 2/2
8 6 25.0% 33.3% 2/6
9 3 12.5% 33.3% 1/3
10 2 8.3% 50.0% 1/2
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 21.4% 66.7% 2/3
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.