Monro.

35 ігор ·турнірні ігри · остання гра 20 лют 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 лютого 2022, Black Gun 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 35
Win-rate 51.4% 18/35
Бали 18.40 з них 0.40 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 83.3% 5/6
мирний 41.7% 10/24
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 68.6%
мафія 6 17.1%
шериф 3 8.6%
дон 2 5.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 35 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 40 Black Gun 2022
У середньому топ-55.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 2 0 19 з 40
2021 1 0 32 з 50

fiim · 8.00 очок рейтингу

Останні турніри

19 з 40 топ-47.5%
Black Gun 2022 19–20 лютого 2022 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.30 · допи — · штраф — · ПУ 3
2.00 очок fiim
31 з 57 топ-54.4%
Winter Team Cup Saransk 2022 5–6 січня 2022 · fiim команда Последний вагон · особисто 31 з 57 ігор 15 · перемог 8 · бали 8.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
32 з 50 топ-64.0%
Fox cup 2021 14–15 серпня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
35 ігор
Найкращий місяць
січень 2022 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.20 · Winter Team Cup Saransk 2022, 14 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 4 11.4% 50.0% 2/4
2 4 11.4% 75.0% 3/4
3 2 5.7% 50.0% 1/2
4 5 14.3% 60.0% 3/5
5 3 8.6% 33.3% 1/3
6 3 8.6% 0.0% 0/3
7 4 11.4% 25.0% 1/4
8 4 11.4% 50.0% 2/4
9 3 8.6% 100.0% 3/3
10 3 8.6% 66.7% 2/3
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 16.7% 50.0% 2/4
2 2 8.3% 100.0% 2/2
3 1 4.2% 0.0% 0/1
4 4 16.7% 50.0% 2/4
5 2 8.3% 0.0% 0/2
6 3 12.5% 0.0% 0/3
7 1 4.2% 0.0% 0/1
8 3 12.5% 33.3% 1/3
9 3 12.5% 100.0% 3/3
10 1 4.2% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 33.3% 100.0% 2/2
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.