Dee

70 ігор ·турнірні ігри · остання гра 20 лют 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 лютого 2022, Клубный Чемпионат Столицы 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 70
Win-rate 40.0% 28/70
Бали 42.06 з них 9.46 допами Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 40.0% 2 із 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 6/10
мафія 50.0% 6/12
мирний 35.0% 14/40
шериф 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 57.1%
мафія 12 17.1%
дон 10 14.3%
шериф 8 11.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 70 ігор
Фіналів 1 16.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 МЛМ 2021, Казахстан, Костанай
У середньому топ-63.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 48 з 61
2021 2 0 6 з 10
2020 2 1 9 з 30
2017 1 0 29 з 60

fiim · 19.00 очок рейтингу

Останні турніри

48 з 61 топ-78.7%
Клубный Чемпионат Столицы 2022 19–20 лютого 2022 · fiim · Астана ігор 7 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
6 з 10 топ-60.0%
МЛМ 2021, Казахстан, Костанай 4 вересня 2021 · fiim · Костанай · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 48 ігор 10 · перемог 4 · бали 4.70 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1
60 з 80 топ-75.0%
Клубный Чемпионат Казахстана 20–21 лютого 2021 · fiim · Астана команда MafiaClubKst · особисто 60 з 80 ігор 14 · перемог 5 · бали 5.88 · допи +0.75 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
27 з 30 топ-90.0%
КЧК 2020 31 жовтня – 1 листопада 2020 · fiim · Актобе команда Костанай · особисто 27 з 30 ігор 14 · перемог 4 · бали 5.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
70 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2020 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+2.00 · AKTAU OPEN CUP 2017, 1 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
70 ігор · частки рахуються від них
1 5 7.1% 40.0% 2/5
2 8 11.4% 25.0% 2/8
3 12 17.1% 50.0% 6/12
4 9 12.9% 55.6% 5/9
5 2 2.9% 0.0% 0/2
6 4 5.7% 25.0% 1/4
7 7 10.0% 57.1% 4/7
8 6 8.6% 33.3% 2/6
9 9 12.9% 33.3% 3/9
10 8 11.4% 37.5% 3/8
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.0% 25.0% 1/4
2 4 10.0% 25.0% 1/4
3 7 17.5% 57.1% 4/7
4 4 10.0% 25.0% 1/4
5 2 5.0% 0.0% 0/2
6 2 5.0% 0.0% 0/2
7 5 12.5% 60.0% 3/5
8 5 12.5% 40.0% 2/5
9 2 5.0% 50.0% 1/2
10 5 12.5% 20.0% 1/5
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 2 25.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 2 25.0% 0.0% 0/2
10 1 12.5% 100.0% 1/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 0.0% 0/2
3 2 16.7% 100.0% 2/2
4 3 25.0% 100.0% 3/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 25.0% 33.3% 1/3
10 1 8.3% 0.0% 0/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 1 10.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.