MUR

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 20 лют 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 лютого 2022, Клубный Чемпионат Столицы 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 64.3% 9/14
Бали 10.30 з них 1.30 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
дон 66.7% 2/3
мирний 62.5% 5/8
шериф 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 57.1%
дон 3 21.4%
шериф 2 14.3%
мафія 1 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 61 Клубный Чемпионат Столицы 2022
У середньому топ-16.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 10 з 61

fiim · 14.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 61 топ-16.4%
Клубный Чемпионат Столицы 2022 19–20 лютого 2022 · fiim · Астана команда ПобУдаемся · особисто 10 з 61 ігор 14 · перемог 9 · бали 11.11 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 4
14.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
14 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 2 14.3% 100.0% 2/2
10 1 7.1% 100.0% 1/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 2 25.0% 50.0% 1/2
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 66.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.