Nancy

529 ігор ·турнірні ігри · остання гра 20 лют 2022
49 турнірів ·3× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 лютого 2022, Poltava Birthday Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 529
Win-rate 46.5% 246/529
Бали 295.55 з них 33.05 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 37
ЛХ 2+ 35.1% 13 із 37 ПУ
Штрафи 2.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 51.8% 29/56
мафія 50.8% 60/118
дон 45.5% 25/55
мирний 44.0% 132/300

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 300 56.7%
мафія 118 22.3%
шериф 56 10.6%
дон 55 10.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 49 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 MAFGAME 2020 (1 серия)
Найкращий гравець мафії ×2 Mafia Champions League 2020/2021. Серия 7. Запорожье · MAFGAME 2020 (1 серия)
Найкращий шериф* ×4 MAFIA STARS 2021 Полуфинал Dnepr · ПЛМ 2021 Запорожье серия 1 · Big Ben High Level 2020 Днепр · Big River Cup 2020.06.13
Найкращий дон* ×3 Mafia Champions League 2020/2021. Серия 10. Днепр · Mafia Champions League 2020/2021. Серия 7. Запорожье · MAFGAME 2020 (1 серия)
Найчастіше ПУ ×4 Mafia Champions League 2020/2021. Серия 10. Днепр · ПЛМ 2021 Харьков Серия 3 · UMC 2020, ВК - Днепр, Серия 2 · MAFGAME 2020 (1 серия)

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 49 529 ігор
Фіналів 4 8.2% турнірів
Подіумів 6 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 50 Poltava Birthday Cup 2022 - Малый кубок
У середньому топ-52.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 4 0 1 з 50
2021 20 1 1 з 10
2020 10 0 1 з 10
2019 6 1 20 з 40
2018 3 0 13 з 40
2017 4 1 24 з 40
2016 1 1 8 з 60
2015 1 0 42 з 60

fiim · 165.00 очок рейтингу

Останні турніри

1 з 50 перемога
Poltava Birthday Cup 2022 - Малый кубок 20 лютого 2022 · fiim · Полтава ігор 4 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
50 з 70 топ-71.4%
Poltava Birthday Cup 2022 19–20 лютого 2022 · fiim · Полтава ігор 11 · перемог 4 · бали 5.10 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 3
3.00 очок fiim
55 з 60 топ-91.7%
TEAM CUP DNIPRO MAFIA OPEN 2022 5–6 лютого 2022 · fiim · Дніпро команда Подвиды карасей · особисто 55 з 60 ігор 16 · перемог 5 · бали 5.77 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
8 з 10 топ-80.0%
High Level Games 2022 - Серия 1, Харьков 22 січня 2022 · fiim · Харків · High Level Games 2022 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
226 ігор
Найкращий місяць
листопад 2021 — 75.0% (12/16)
Максимум допів за гру
+2.00 · Vinnytsia Mafia Cup 2017, 10 Тур
Найбільший штраф
−0.50 · Big Ben Double 2021, гра 1

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
529 ігор · частки рахуються від них
1 51 9.6% 39.2% 20/51
2 57 10.8% 63.2% 36/57
3 51 9.6% 51.0% 26/51
4 48 9.1% 54.2% 26/48
5 51 9.6% 37.3% 19/51
6 60 11.3% 45.0% 27/60
7 53 10.0% 32.1% 17/53
8 59 11.2% 52.5% 31/59
9 49 9.3% 46.9% 23/49
10 50 9.5% 42.0% 21/50
300 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 27 9.0% 40.7% 11/27
2 32 10.7% 59.4% 19/32
3 32 10.7% 46.9% 15/32
4 26 8.7% 53.8% 14/26
5 31 10.3% 35.5% 11/31
6 40 13.3% 40.0% 16/40
7 28 9.3% 21.4% 6/28
8 31 10.3% 54.8% 17/31
9 22 7.3% 50.0% 11/22
10 31 10.3% 38.7% 12/31
56 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 7.1% 25.0% 1/4
2 5 8.9% 60.0% 3/5
3 3 5.4% 100.0% 3/3
4 8 14.3% 75.0% 6/8
5 8 14.3% 50.0% 4/8
6 4 7.1% 75.0% 3/4
7 10 17.9% 60.0% 6/10
8 6 10.7% 50.0% 3/6
9 3 5.4% 0.0% 0/3
10 5 8.9% 0.0% 0/5
118 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 12 10.2% 50.0% 6/12
2 13 11.0% 69.2% 9/13
3 11 9.3% 54.5% 6/11
4 10 8.5% 40.0% 4/10
5 9 7.6% 22.2% 2/9
6 11 9.3% 63.6% 7/11
7 8 6.8% 25.0% 2/8
8 16 13.6% 50.0% 8/16
9 16 13.6% 50.0% 8/16
10 12 10.2% 66.7% 8/12
55 ігор за дон · частки рахуються від них
1 8 14.5% 25.0% 2/8
2 7 12.7% 71.4% 5/7
3 5 9.1% 40.0% 2/5
4 4 7.3% 50.0% 2/4
5 3 5.5% 66.7% 2/3
6 5 9.1% 20.0% 1/5
7 7 12.7% 42.9% 3/7
8 6 10.9% 50.0% 3/6
9 8 14.5% 50.0% 4/8
10 2 3.6% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.