Ronin

37 ігор ·турнірні ігри · остання гра 6 бер 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 березня 2022, Кубок Спящего города.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 37
Win-rate 54.1% 20/37
Бали 22.05 з них 1.35 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 85.7% 6/7
мирний 46.2% 12/26
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 70.3%
мафія 7 18.9%
дон 3 8.1%
шериф 1 2.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Bishkek Open Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 37 ігор
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 20 Bishkek Open Cup
У середньому топ-38.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 2 1 10 з 40
2021 1 0 2 з 20

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 40 топ-25.0%
Кубок Спящего города фінал 5–6 березня 2022 · fiim · Бішкек ігор 14 · перемог 8 · бали 7.80 · допи +0.30 · штраф −0.50 · ПУ —
0.00 очок fiim
24 з 30 топ-80.0%
Bishkek Open Cup 2022 29–30 січня 2022 · fiim · Бішкек ігор 10 · перемог 3 · бали 3.35 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
2 з 20 топ-10.0%
Bishkek Open Cup 30–31 січня 2021 · fiim · Бішкек ігор 13 · перемог 9 · бали 11.00 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
27 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.8% 50.0% 2/4
2 2 5.4% 50.0% 1/2
3 6 16.2% 66.7% 4/6
4 4 10.8% 50.0% 2/4
5 3 8.1% 66.7% 2/3
6 4 10.8% 50.0% 2/4
7 4 10.8% 75.0% 3/4
8 3 8.1% 0.0% 0/3
9 4 10.8% 50.0% 2/4
10 3 8.1% 66.7% 2/3
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.7% 50.0% 1/2
2 1 3.8% 0.0% 0/1
3 3 11.5% 66.7% 2/3
4 4 15.4% 50.0% 2/4
5 2 7.7% 50.0% 1/2
6 4 15.4% 50.0% 2/4
7 4 15.4% 75.0% 3/4
8 3 11.5% 0.0% 0/3
9 3 11.5% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 66.7% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.