Безумный Майк.

60 ігор ·турнірні ігри · остання гра 20 бер 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 березня 2022, Moscow Mafia Open 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 60
Win-rate 43.3% 26/60
Бали 26.50 з них 3.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 3.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 80.0% 4/5
дон 44.4% 4/9
мафія 40.0% 4/10
мирний 38.9% 14/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 60.0%
мафія 10 16.7%
дон 9 15.0%
шериф 5 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 60 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 50 Moscow Mafia Open 2022
У середньому топ-64.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 3 0 19 з 50
2021 3 0 30 з 60

fiim · 16.00 очок рейтингу

Останні турніри

19 з 50 топ-38.0%
Moscow Mafia Open 2022 19–20 березня 2022 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.90 · штраф −0.20 · ПУ 1
3.00 очок fiim
21 з 50 топ-42.0%
Место преступления 2022 6–7 березня 2022 · fiim ігор 10 · перемог 6 · бали 4.90 · допи +0.90 · штраф −2.00 · ПУ —
2.00 очок fiim
43 з 51 топ-84.3%
Кубок Смоленска 2022 12–13 лютого 2022 · fiim ігор 12 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
40 з 50 топ-80.0%
Mystery Trophy 2021 18–19 грудня 2021 · fiim ігор 9 · перемог 4 · бали 3.80 · допи +0.40 · штраф −0.60 · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
21 гра
Найкращий місяць
березень 2022 — 55.0% (11/20)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
60 ігор · частки рахуються від них
1 6 10.0% 66.7% 4/6
2 8 13.3% 12.5% 1/8
3 8 13.3% 50.0% 4/8
4 3 5.0% 66.7% 2/3
5 4 6.7% 100.0% 4/4
6 7 11.7% 42.9% 3/7
7 4 6.7% 25.0% 1/4
8 7 11.7% 57.1% 4/7
9 7 11.7% 0.0% 0/7
10 6 10.0% 50.0% 3/6
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 8.3% 33.3% 1/3
2 6 16.7% 16.7% 1/6
3 5 13.9% 20.0% 1/5
4 3 8.3% 66.7% 2/3
5 3 8.3% 100.0% 3/3
6 3 8.3% 33.3% 1/3
7 3 8.3% 33.3% 1/3
8 5 13.9% 60.0% 3/5
9 3 8.3% 0.0% 0/3
10 2 5.6% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 2 40.0% 100.0% 2/2
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 2 20.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 2 20.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 1 10.0% 0.0% 0/1
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 0.0% 0/2
10 1 11.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.