Сэнсэй.

542 гри ·турнірні ігри · остання гра 20 бер 2022
70 турнірів ·3× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 березня 2022, Moscow Mafia Open 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 542
Win-rate 45.2% 245/542
Бали 419.48 з них 80.68 допами Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 40
ЛХ 2+ 51.3% 20 із 39 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 56.9% 62/109
шериф 48.1% 25/52
мирний 42.4% 134/316
дон 36.9% 24/65

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 316 58.3%
мафія 109 20.1%
дон 65 12.0%
шериф 52 9.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 70 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×6 Alania Cup 2019 · Открытый Турнир Брянска "Partigiano Coppa 2017" · Игры Теней 2017 · Voronezh Mafia Open 2016 · Aktau Open Cup 2016 · CAPO MAFIOSO 2015
Найкращий гравець міста ×6 Кубок Чехова 2020 · Alania Cup 2019 · Israel Mafia Open 2018 · Открытый Турнир Брянска "Partigiano Coppa 2017" · Игры Теней 2017 · Aktau Open Cup 2016
Найкращий гравець мафії ×4 МЛМ 2021, Конференция Центрального региона РФ: 18 серия «Москва» · Кубок SHOWTIME 2021 · Voronezh Mafia Open 2016 · CAPO MAFIOSO 2015
Найкращий шериф* ×3 Парный турнир Подмосковья 2021 · Saint-Petersburg Mafia Open 2018 · Voronezh Mafia Open 2016
Найкращий дон* ×3 Presidents Cup 2018 · Открытый Турнир Брянска "Partigiano Coppa 2017" · CAPO MAFIOSO 2015
Найчастіше ПУ ×1 CAPO MAFIOSO 2015

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 70 542 гри
Фіналів 14 20.0% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 60 Alania Cup 2019
У середньому топ-48.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 3 0 14 з 50
2021 15 0 1 з 30
2020 2 1 9 з 30
2019 7 3 1 з 60
2018 10 2 2 з 50
2017 11 3 1 з 30
2016 9 3 1 з 30
2015 8 2 5 з 90
2014 2 0 39 з 50
2013 3 0 39 з 70

fiim · 372.00 очок рейтингу

Останні турніри

44 з 50 топ-88.0%
Moscow Mafia Open 2022 19–20 березня 2022 · fiim ігор 10 · перемог 2 · бали 2.50 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
14 з 50 топ-28.0%
Место преступления 2022 6–7 березня 2022 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 6.40 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
32 з 48 топ-66.7%
Кубок SHOWTIME 2022 19–20 лютого 2022 · fiim команда Еврейский коллаж: Вишневский, Селенский, Демоюн · особисто 32 з 48 ігор 13 · перемог 4 · бали 5.70 · допи +1.70 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
6 з 10 топ-60.0%
МЛМ 2021. Конференция Центрального региона РФ: Полуфинал «Москва 3» 23 листопада 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 2 ігор 14 · перемог 6 · бали 6.77 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
542 гри
Найкращий місяць
вересень 2019 — 66.7% (14/21)
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
542 гри · частки рахуються від них
1 42 7.7% 35.7% 15/42
2 53 9.8% 41.5% 22/53
3 63 11.6% 55.6% 35/63
4 69 12.7% 42.0% 29/69
5 52 9.6% 57.7% 30/52
6 51 9.4% 39.2% 20/51
7 56 10.3% 50.0% 28/56
8 49 9.0% 42.9% 21/49
9 55 10.1% 45.5% 25/55
10 52 9.6% 38.5% 20/52
316 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 21 6.6% 33.3% 7/21
2 29 9.2% 37.9% 11/29
3 40 12.7% 52.5% 21/40
4 37 11.7% 40.5% 15/37
5 29 9.2% 58.6% 17/29
6 28 8.9% 42.9% 12/28
7 37 11.7% 40.5% 15/37
8 33 10.4% 48.5% 16/33
9 29 9.2% 27.6% 8/29
10 33 10.4% 36.4% 12/33
52 гри за шериф · частки рахуються від них
1 6 11.5% 50.0% 3/6
2 7 13.5% 42.9% 3/7
3 4 7.7% 75.0% 3/4
4 9 17.3% 33.3% 3/9
5 4 7.7% 50.0% 2/4
6 6 11.5% 66.7% 4/6
7 3 5.8% 66.7% 2/3
8 1 1.9% 0.0% 0/1
9 6 11.5% 50.0% 3/6
10 6 11.5% 33.3% 2/6
109 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 9 8.3% 33.3% 3/9
2 10 9.2% 40.0% 4/10
3 15 13.8% 60.0% 9/15
4 15 13.8% 60.0% 9/15
5 10 9.2% 70.0% 7/10
6 10 9.2% 30.0% 3/10
7 7 6.4% 100.0% 7/7
8 11 10.1% 45.5% 5/11
9 12 11.0% 83.3% 10/12
10 10 9.2% 50.0% 5/10
65 ігор за дон · частки рахуються від них
1 6 9.2% 33.3% 2/6
2 7 10.8% 57.1% 4/7
3 4 6.2% 50.0% 2/4
4 8 12.3% 25.0% 2/8
5 9 13.8% 44.4% 4/9
6 7 10.8% 14.3% 1/7
7 9 13.8% 44.4% 4/9
8 4 6.2% 0.0% 0/4
9 8 12.3% 50.0% 4/8
10 3 4.6% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.