Kevrat

40 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 бер 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 березня 2022, Чемпионат Казахстана 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 40
Win-rate 50.0% 20/40
Бали 19.90 з них 0.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 54.5% 12/22
шериф 50.0% 3/6
мафія 33.3% 3/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 55.0%
мафія 9 22.5%
шериф 6 15.0%
дон 3 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце EML Империя Актау-2

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 40 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 EML Империя Актау-2
У середньому топ-58.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 31 з 50
2021 3 0 2 з 10

fiim · 7.00 очок рейтингу

Останні турніри

31 з 50 топ-62.0%
Чемпионат Казахстана 2022 22–23 березня 2022 · fiim · Актау ігор 10 · перемог 5 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
8 з 10 топ-80.0%
Актау Кубок Казахстана 2021 27 листопада 2021 · fiim · Актау · Кубок Казахстана 2021, етап 10 ігор 10 · перемог 4 · бали 3.70 · допи +0.20 · штраф −0.50 · ПУ —
22 з 30 топ-73.3%
Чемпионат Актау 20–21 листопада 2021 · fiim · Актау ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
2 з 10 топ-20.0%
EML Империя Актау-2 17–18 квітня 2021 · fiim · Актау · EURASIAN MAF LEAGUE 2021 - EML 2021, етап 26 ігор 10 · перемог 7 · бали 7.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри
Найкращий місяць
листопад 2021 — 40.0% (8/20)
Максимум допів за гру
+0.20 · Актау Кубок Казахстана 2021

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.0% 0.0% 0/4
2 6 15.0% 66.7% 4/6
3 5 12.5% 60.0% 3/5
4 5 12.5% 20.0% 1/5
5 5 12.5% 80.0% 4/5
6 2 5.0% 50.0% 1/2
7 2 5.0% 50.0% 1/2
8 6 15.0% 50.0% 3/6
9 2 5.0% 0.0% 0/2
10 3 7.5% 100.0% 3/3
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 4 18.2% 100.0% 4/4
3 4 18.2% 50.0% 2/4
4 3 13.6% 0.0% 0/3
5 3 13.6% 66.7% 2/3
6 1 4.5% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 18.2% 50.0% 2/4
9 1 4.5% 0.0% 0/1
10 1 4.5% 100.0% 1/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 2 33.3% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.