Чародейка).

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 27 бер 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 березня 2022, EUROMAF 2022: Stand for Ukraine.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 45.5% 5/11
Бали 5.30 з них 0.30 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 66.7% 4/6
мафія 33.3% 1/3
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 54.5%
мафія 3 27.3%
дон 2 18.2%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 23 з 30 EUROMAF 2022: Stand for Ukraine
У середньому топ-76.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 23 з 30

fiim · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

23 з 30 топ-76.7%
EUROMAF 2022: Stand for Ukraine 26–27 березня 2022 · fiim · Прага ігор 11 · перемог 5 · бали 5.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 2 18.2% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 3 27.3% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.