*Lina*.

68 ігор ·турнірні ігри · остання гра 27 бер 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 березня 2022, Чемпионат Дальнего Востока 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 68
Win-rate 38.2% 26/68
Бали 27.10 з них 1.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 33.3% 2 із 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 4/8
мафія 40.0% 6/15
мирний 35.9% 14/39
шериф 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 57.4%
мафія 15 22.1%
дон 8 11.8%
шериф 6 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 68 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 МЛМ 2021 Дальневосточная конференция (7 серия)
У середньому топ-73.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 57 з 72
2021 5 0 6 з 10

fiim · 10.00 очок рейтингу

Останні турніри

57 з 72 топ-79.2%
Чемпионат Дальнего Востока 2022 26–27 березня 2022 · fiim ігор 12 · перемог 5 · бали 5.24 · допи — · штраф — · ПУ 3
0.00 очок fiim
12 з 20 топ-60.0%
Vendetta Christmas Cup 18–19 грудня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1
1.00 очок fiim
22 з 30 топ-73.3%
Syndicate Open 6–7 листопада 2021 · fiim ігор 12 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
38 з 40 топ-95.0%
Nakhodka Open 25–26 вересня 2021 · fiim ігор 12 · перемог 3 · бали 3.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
47 ігор
Найкращий місяць
вересень 2021 — 31.8% (7/22)
Максимум допів за гру
+0.30 · Nakhodka Open, Гра 9

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
68 ігор · частки рахуються від них
1 6 8.8% 50.0% 3/6
2 7 10.3% 42.9% 3/7
3 6 8.8% 83.3% 5/6
4 9 13.2% 44.4% 4/9
5 5 7.4% 20.0% 1/5
6 8 11.8% 37.5% 3/8
7 4 5.9% 50.0% 2/4
8 8 11.8% 25.0% 2/8
9 6 8.8% 16.7% 1/6
10 9 13.2% 22.2% 2/9
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.3% 50.0% 2/4
2 5 12.8% 40.0% 2/5
3 2 5.1% 50.0% 1/2
4 4 10.3% 25.0% 1/4
5 2 5.1% 50.0% 1/2
6 3 7.7% 66.7% 2/3
7 2 5.1% 50.0% 1/2
8 7 17.9% 28.6% 2/7
9 5 12.8% 20.0% 1/5
10 5 12.8% 20.0% 1/5
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 2 33.3% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 2 13.3% 100.0% 2/2
5 2 13.3% 0.0% 0/2
6 4 26.7% 25.0% 1/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 26.7% 25.0% 1/4
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 2 25.0% 100.0% 2/2
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.