Alaamut

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 8 тра 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 травня 2022, Astana Mafia Open 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 54.5% 6/11
Бали 6.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 4/4
мирний 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 63.6%
мафія 4 36.4%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 16 з 40 Astana Mafia Open 2022
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 16 з 40

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

16 з 40 топ-40.0%
Astana Mafia Open 2022 7–8 травня 2022 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 2 18.2% 50.0% 1/2
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 50.0% 1/2
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 50.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.