B Aseke

173 гри ·турнірні ігри · остання гра 5 чер 2022
15 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 червня 2022, Almaty Open Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 173
Win-rate 45.7% 79/173
Бали 89.66 з них 11.36 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 18
ЛХ 2+ 27.8% 5 із 18 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 69.2% 9/13
шериф 63.2% 12/19
мафія 53.8% 14/26
мирний 38.3% 44/115

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 115 66.5%
мафія 26 15.0%
шериф 19 11.0%
дон 13 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце EML Almaty Don-2
Номінації
MVP ×2 EML Almaty Don-2 · RBF Алматы Кубок Казахстана 2021
Найкращий гравець міста ×2 EML Almaty Don-2 · Renaissance Mafia Club tournament
Найкращий гравець мафії ×1 RBF Алматы Кубок Казахстана 2021
Найкращий шериф* ×1 EML Almaty Don-1
Найчастіше ПУ ×1 EML Almaty Don-2

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 173 гри
Фіналів 1 6.7% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 RBF Алматы Кубок Казахстана 2021
У середньому топ-51.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 4 0 3 з 10
2021 10 1 1 з 10
2020 1 0 44 з 70

fiim · 46.00 очок рейтингу

Останні турніри

17 з 30 топ-56.7%
Almaty Open Cup 2022 4–5 червня 2022 · fiim · Алмати ігор 11 · перемог 5 · бали 5.65 · допи +0.65 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
7 з 10 топ-70.0%
EML Almaty Don Полуфинал 4 квітня 2022 · fiim · Алмати · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 17 ігор 10 · перемог 4 · бали 3.50 · допи +0.50 · штраф −1.00 · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
EML Almaty Don-2 30 березня 2022 · fiim · Алмати · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 16 ігор 10 · перемог 4 · бали 5.55 · допи +0.95 · штраф — · ПУ 3 MVPНайкращий гравець містаНайчастіше ПУ
6 з 10 топ-60.0%
EML Almaty Don-1 6 лютого 2022 · fiim · Алмати · Eurasian Mafia League EML 2022, етап 6 ігор 10 · перемог 4 · бали 4.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ — Найкращий шериф *

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
156 ігор
Найкращий місяць
грудень 2021 — 48.6% (17/35)
Найбільший штраф
−0.50 · EML Almaty Don Полуфинал
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
173 гри · частки рахуються від них
1 15 8.7% 46.7% 7/15
2 15 8.7% 53.3% 8/15
3 20 11.6% 50.0% 10/20
4 19 11.0% 31.6% 6/19
5 16 9.2% 43.8% 7/16
6 21 12.1% 42.9% 9/21
7 14 8.1% 50.0% 7/14
8 19 11.0% 52.6% 10/19
9 16 9.2% 50.0% 8/16
10 18 10.4% 38.9% 7/18
115 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 5.2% 33.3% 2/6
2 10 8.7% 50.0% 5/10
3 16 13.9% 43.8% 7/16
4 15 13.0% 20.0% 3/15
5 8 7.0% 25.0% 2/8
6 15 13.0% 46.7% 7/15
7 8 7.0% 37.5% 3/8
8 16 13.9% 43.8% 7/16
9 13 11.3% 46.2% 6/13
10 8 7.0% 25.0% 2/8
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 15.8% 66.7% 2/3
2 1 5.3% 100.0% 1/1
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 3 15.8% 66.7% 2/3
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 2 10.5% 0.0% 0/2
8 2 10.5% 100.0% 2/2
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 3 15.8% 33.3% 1/3
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 19.2% 60.0% 3/5
2 2 7.7% 50.0% 1/2
3 2 7.7% 50.0% 1/2
4 3 11.5% 66.7% 2/3
5 5 19.2% 60.0% 3/5
6 3 11.5% 33.3% 1/3
7 1 3.8% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 5 19.2% 40.0% 2/5
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 3 23.1% 100.0% 3/3
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 2 15.4% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.