LaraCroft.

20 ігор ·турнірні ігри · остання гра 12 чер 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 червня 2022, KMC Open Cup 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 20
Win-rate 40.0% 8/20
Бали 8.50 з них 0.50 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 2/4
мирний 38.5% 5/13
мафія 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 65.0%
дон 4 20.0%
мафія 3 15.0%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 20 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 27 з 30 KMC Open Cup 2022
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 27 з 30
2021 1 0 —

fiim · 8.00 очок рейтингу

Останні турніри

27 з 30 топ-90.0%
KMC Open Cup 2022 11–12 червня 2022 · fiim · Кокшетау ігор 11 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Кубок Сибири и Урала 2021 13–14 листопада 2021 · fiim ігор 9 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.0% 0.0% 0/1
2 3 15.0% 66.7% 2/3
3 1 5.0% 0.0% 0/1
4 1 5.0% 0.0% 0/1
5 3 15.0% 0.0% 0/3
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 2 10.0% 100.0% 2/2
8 3 15.0% 0.0% 0/3
9 3 15.0% 66.7% 2/3
10 2 10.0% 100.0% 2/2
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 2 15.4% 0.0% 0/2
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 2 15.4% 100.0% 2/2
8 2 15.4% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 100.0% 1/1
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 66.7% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.