Argentinec

84 гри ·турнірні ігри · остання гра 10 лип 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 липня 2022, Кубок Столицы 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 84
Win-rate 45.2% 38/84
Бали 43.46 з них 4.96 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 33.3% 2 із 6 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 6/10
дон 50.0% 5/10
мафія 46.7% 7/15
мирний 40.8% 20/49

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 49 58.3%
мафія 15 17.9%
шериф 10 11.9%
дон 10 11.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 84 гри
Фіналів 1 14.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 30 KMC Open Cup 2022
У середньому топ-55.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 4 1 5 з 30
2021 2 0 29 з 90
2020 1 0 48 з 80

fiim · 35.00 очок рейтингу

Останні турніри

29 з 30 топ-96.7%
Кубок Столицы 2022 9–10 липня 2022 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 2 · бали 2.30 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
5 з 30 топ-16.7%
KMC Open Cup 2022 фінал 11–12 червня 2022 · fiim · Кокшетау ігор 15 · перемог 10 · бали 12.61 · допи +1.71 · штраф — · ПУ 2
18.00 очок fiim
28 з 40 топ-70.0%
Astana Mafia Open 2022 7–8 травня 2022 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 3 · бали 3.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
27 з 61 топ-44.3%
Клубный Чемпионат Столицы 2022 19–20 лютого 2022 · fiim · Астана команда Я плюю на ваши маски · особисто 27 з 61 ігор 14 · перемог 8 · бали 8.33 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
63 гри
Найкращий місяць
червень 2022 — 66.7% (10/15)
Найбільший штраф
−0.40 · RBF CUP (Nur-Sultan) 2021, Тур 10

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
84 гри · частки рахуються від них
1 7 8.3% 28.6% 2/7
2 9 10.7% 66.7% 6/9
3 8 9.5% 12.5% 1/8
4 8 9.5% 50.0% 4/8
5 10 11.9% 50.0% 5/10
6 8 9.5% 25.0% 2/8
7 8 9.5% 50.0% 4/8
8 7 8.3% 57.1% 4/7
9 10 11.9% 40.0% 4/10
10 9 10.7% 66.7% 6/9
49 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 8.2% 0.0% 0/4
2 4 8.2% 75.0% 3/4
3 5 10.2% 20.0% 1/5
4 5 10.2% 40.0% 2/5
5 5 10.2% 60.0% 3/5
6 5 10.2% 20.0% 1/5
7 5 10.2% 20.0% 1/5
8 4 8.2% 50.0% 2/4
9 7 14.3% 42.9% 3/7
10 5 10.2% 80.0% 4/5
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 2 20.0% 100.0% 2/2
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 1 10.0% 0.0% 0/1
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 20.0% 66.7% 2/3
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 2 13.3% 0.0% 0/2
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 2 13.3% 50.0% 1/2
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 2 20.0% 0.0% 0/2
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.