Альма

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 10 лип 2022
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 липня 2022, Кубок Столицы 2022.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 36.4% 4/11
Бали 4.50 з них 0.50 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
мирний 50.0% 3/6
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 54.5%
шериф 4 36.4%
мафія 1 9.1%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 23 з 30 Кубок Столицы 2022
У середньому топ-76.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 23 з 30

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

23 з 30 топ-76.7%
Кубок Столицы 2022 9–10 липня 2022 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 1 9.1% 100.0% 1/1
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 1 16.7% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.