Пахан

132 гри ·турнірні ігри · остання гра 8 жов 2022
13 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 жовтня 2022, Мировая Лига Мафии 2022, Западная Европа - Ганновер, Серия 1.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 132
Win-rate 50.8% 67/132
Бали 81.20 з них 4.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 9
ЛХ 2+ 22.2% 2 із 9 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 62.5% 5/8
мирний 51.1% 45/88
мафія 50.0% 10/20
шериф 43.8% 7/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 88 66.7%
мафія 20 15.2%
шериф 16 12.1%
дон 8 6.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець German Mafia Cup 2020 Hannover
2 1× друге місце Berlin Mafia Open 2020
Номінації
Найкращий шериф* ×2 Мировая Лига Мафии 2022, Западная Европа - Ганновер, Серия 1 · German Mafia Cup 2020 Hannover
Найчастіше ПУ ×1 Плм Кёльн серия 1

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 132 гри
Фіналів 1 7.7% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 German Mafia Cup 2020 Hannover
У середньому топ-56.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 2 0 8 з 10
2021 3 0 4 з 10
2020 2 0 1 з 10
2019 3 1 22 з 40
2018 2 0 34 з 40
2017 1 0 —

fiim · 76.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Мировая Лига Мафии 2022, Западная Европа - Ганновер, Серия 1 8 жовтня 2022 · fiim · Ганновер · Мировая Лига Мафии 2022, етап 20 ігор 10 · перемог 3 · бали 2.70 · допи +0.20 · штраф −0.50 · ПУ — Найкращий шериф *
20 з 30 топ-66.7%
German Mafia Cup "💛charity cup💙" 23–24 квітня 2022 · fiim · Ганновер ігор 12 · перемог 6 · бали 6.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
19 з 20 топ-95.0%
German Mafia Cup 2020 / 2021 20–21 листопада 2021 · fiim · Кельн ігор 14 · перемог 4 · бали 4.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
6.00 очок fiim
4 з 10 топ-40.0%
Плм Кёльн серия 1 22 серпня 2021 · fiim · Профессиональная Лига Мафии (ПЛМ) 2021, етап 76 ігор 10 · перемог 6 · бали 6.60 · допи — · штраф — · ПУ 3 Найчастіше ПУ

Особисті рекорди

Серія перемог
13 ігор
Без штрафу поспіль
130 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2020 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+1.00 · German Mafia Cup 2017, 6 Серія

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
132 гри · частки рахуються від них
1 14 10.6% 64.3% 9/14
2 8 6.1% 37.5% 3/8
3 16 12.1% 56.3% 9/16
4 12 9.1% 25.0% 3/12
5 10 7.6% 70.0% 7/10
6 18 13.6% 66.7% 12/18
7 10 7.6% 40.0% 4/10
8 17 12.9% 52.9% 9/17
9 12 9.1% 33.3% 4/12
10 15 11.4% 46.7% 7/15
88 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 10.2% 66.7% 6/9
2 5 5.7% 60.0% 3/5
3 13 14.8% 69.2% 9/13
4 8 9.1% 37.5% 3/8
5 7 8.0% 57.1% 4/7
6 8 9.1% 62.5% 5/8
7 8 9.1% 37.5% 3/8
8 12 13.6% 41.7% 5/12
9 8 9.1% 25.0% 2/8
10 10 11.4% 50.0% 5/10
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 3 18.8% 0.0% 0/3
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 3 18.8% 66.7% 2/3
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 2 12.5% 50.0% 1/2
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 20.0% 50.0% 2/4
2 1 5.0% 0.0% 0/1
3 1 5.0% 0.0% 0/1
4 1 5.0% 0.0% 0/1
5 2 10.0% 100.0% 2/2
6 4 20.0% 75.0% 3/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 15.0% 66.7% 2/3
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 3 15.0% 33.3% 1/3
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 37.5% 66.7% 2/3
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.