Aspire_BigGame

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 21 тра 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 травня 2023, Не пара 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 56.3% 9/16
Бали 13.30 з них 1.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 80.0% 4/5
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2
мафія 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мафія 7 43.8%
мирний 5 31.2%
шериф 2 12.5%
дон 2 12.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 30 з 40 Не пара 2023
У середньому топ-75.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 30 з 40

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

30 з 40 топ-75.0%
Не пара 2023 20–21 травня 2023 · fiim · Дніпро команда Sokol Style · особисто 30 з 40 ігор 16 · перемог 9 · бали 13.37 · допи +1.10 · штраф −1.00 · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
9 ігор
Найкращий місяць
травень 2023 — 56.3% (9/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 2 12.5% 0.0% 0/2
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 2 12.5% 50.0% 1/2
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 100.0% 50.0% 1/2
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.