Xander

32 гри ·турнірні ігри · остання гра 4 чер 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 червня 2023, Family Team Cup 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 32
Win-rate 43.8% 14/32
Бали 25.30 з них 1.70 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 4/5
дон 66.7% 4/6
мирний 29.4% 5/17
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 53.1%
дон 6 18.8%
мафія 5 15.6%
шериф 4 12.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 Family Team Cup 2023

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 32 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 41 Family Team Cup 2023
У середньому топ-56.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 2 0 19 з 41

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

19 з 41 топ-46.3%
Family Team Cup 2023 3–4 червня 2023 · fiim · Черкаси команда Команда якої не існує · особисто 19 з 41 ігор 16 · перемог 9 · бали 14.50 · допи +0.70 · штраф — · ПУ — Найкращий дон *
1.00 очок fiim
20 з 30 топ-66.7%
Noir Mafia Cup 2023 27–28 травня 2023 · fiim · Житомир команда Аб'юзер і Арбузер · особисто 20 з 30 ігор 16 · перемог 5 · бали 10.87 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1
1.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Найкращий місяць
червень 2023 — 56.3% (9/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 3 9.4% 33.3% 1/3
2 3 9.4% 66.7% 2/3
3 4 12.5% 75.0% 3/4
4 4 12.5% 25.0% 1/4
5 3 9.4% 0.0% 0/3
6 3 9.4% 66.7% 2/3
7 2 6.2% 0.0% 0/2
8 4 12.5% 75.0% 3/4
9 4 12.5% 25.0% 1/4
10 2 6.2% 50.0% 1/2
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 3 17.6% 66.7% 2/3
4 3 17.6% 0.0% 0/3
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 2 11.8% 50.0% 1/2
9 3 17.6% 0.0% 0/3
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.