Молния 1

15 ігор ·турнірні ігри · остання гра 25 чер 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 червня 2023, KAPCHAGAI MAFIA OPEN 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 15
Win-rate 60.0% 9/15
Бали 13.56 з них 1.09 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.91

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
мирний 60.0% 6/10
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 66.7%
мафія 4 26.7%
дон 1 6.7%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 43 KAPCHAGAI MAFIA OPEN 2023
У середньому топ-23.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 1 10 з 43

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 43 топ-23.3%
KAPCHAGAI MAFIA OPEN 2023 фінал 24–25 червня 2023 · fiim · Алмати ігор 15 · перемог 9 · бали 13.66 · допи +1.09 · штраф −0.91 · ПУ 2
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор
Найкращий місяць
червень 2023 — 60.0% (9/15)
Найбільший штраф
−0.91 · KAPCHAGAI MAFIA OPEN 2023, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
15 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 2 13.3% 0.0% 0/2
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 3 20.0% 66.7% 2/3
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 2 13.3% 100.0% 2/2
10 2 13.3% 50.0% 1/2
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 0.0% 0/2
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 30.0% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 50.0% 50.0% 1/2
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.