Picasso

69 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 лип 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 липня 2023, Кубок Кёльна 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 69
Win-rate 47.8% 33/69
Бали 42.80 з них 2.30 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 6/9
шериф 57.1% 8/14
дон 50.0% 3/6
мирний 40.0% 16/40

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 58.0%
шериф 14 20.3%
мафія 9 13.0%
дон 6 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 69 ігор
Фіналів 1 16.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 30 EUROMAF 2022: Stand for Ukraine
У середньому топ-63.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 2 0 29 з 33
2022 4 1 7 з 30

fiim · 24.00 очок рейтингу

Останні турніри

29 з 33 топ-87.9%
Кубок Кёльна 2023 22–23 липня 2023 · fiim · Кельн ігор 12 · перемог 2 · бали 5.38 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
32 з 50 топ-64.0%
MafiaCl Championship 2023 15–16 квітня 2023 · fiim · Прага ігор 12 · перемог 5 · бали 9.88 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
7 з 11 топ-63.6%
Мировая Лига Мафии 2022, Восточная Европа - Прага, Серия 1 19 червня 2022 · fiim · Прага · Мировая Лига Мафии 2022, етап 21 ігор 7 · перемог 5 · бали 5.43 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
25 з 40 топ-62.5%
Krakow Mafia Open 2022 4–5 червня 2022 · fiim · Краків ігор 11 · перемог 5 · бали 5.60 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
69 ігор
Найкращий місяць
березень 2022 — 73.3% (11/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
69 ігор · частки рахуються від них
1 5 7.2% 60.0% 3/5
2 8 11.6% 50.0% 4/8
3 9 13.0% 33.3% 3/9
4 5 7.2% 60.0% 3/5
5 10 14.5% 30.0% 3/10
6 7 10.1% 42.9% 3/7
7 7 10.1% 42.9% 3/7
8 8 11.6% 62.5% 5/8
9 5 7.2% 60.0% 3/5
10 5 7.2% 60.0% 3/5
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.0% 50.0% 2/4
2 5 12.5% 60.0% 3/5
3 5 12.5% 40.0% 2/5
4 3 7.5% 33.3% 1/3
5 4 10.0% 25.0% 1/4
6 5 12.5% 40.0% 2/5
7 6 15.0% 33.3% 2/6
8 4 10.0% 50.0% 2/4
9 1 2.5% 0.0% 0/1
10 3 7.5% 33.3% 1/3
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 3 21.4% 33.3% 1/3
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 2 14.3% 100.0% 2/2
5 3 21.4% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 100.0% 2/2
10 1 11.1% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.