Lucifer (TSE)

33 гри ·турнірні ігри · остання гра 6 сер 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 серпня 2023, ЧЕМПИОНАТ КАЗАХСТАНА 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 33
Win-rate 45.5% 15/33
Бали 22.10 з них 1.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 63.6% 7/11
мирний 38.9% 7/18
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 54.5%
мафія 11 33.3%
дон 3 9.1%
шериф 1 3.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 33 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 31 ASTANA MAFIA OPEN 2023
У середньому топ-34.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 3 0 12 з 31
2020 1 0 21 з 70

fiim · 14.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
ЧЕМПИОНАТ КАЗАХСТАНА 2023 5–6 серпня 2023 · fiim · Астана ігор 6 · перемог 1 · бали 2.00 · допи — · штраф −0.50 · ПУ —
4.00 очок fiim
—
SATISFACTION CUP 2023 8–9 квітня 2023 · fiim · Астана ігор 4 · перемог 2 · бали 3.20 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
12 з 31 топ-38.7%
ASTANA MAFIA OPEN 2023 25–26 лютого 2023 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 5 · бали 9.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
21 з 70 топ-30.0%
Almaty Open Cup 2020 12–13 вересня 2020 · fiim · Алмати ігор 12 · перемог 7 · бали 7.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
30 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 5 15.2% 40.0% 2/5
2 3 9.1% 33.3% 1/3
3 2 6.1% 50.0% 1/2
4 4 12.1% 25.0% 1/4
5 4 12.1% 25.0% 1/4
6 2 6.1% 0.0% 0/2
7 3 9.1% 100.0% 3/3
8 3 9.1% 66.7% 2/3
9 4 12.1% 50.0% 2/4
10 3 9.1% 66.7% 2/3
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 16.7% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 11.1% 50.0% 1/2
4 3 16.7% 33.3% 1/3
5 4 22.2% 25.0% 1/4
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 2 11.1% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 27.3% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 3 27.3% 66.7% 2/3
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 66.7% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.