Dita Von Teese

131 гра ·турнірні ігри · остання гра 27 сер 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 серпня 2023, КОМАНДНЫЙ ЧЕМПИОНАТ АЗИИ 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 131
Win-rate 42.7% 56/131
Бали 63.30 з них 2.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 7/14
мафія 47.4% 9/19
мирний 41.3% 33/80
шериф 38.9% 7/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 80 61.1%
мафія 19 14.5%
шериф 18 13.7%
дон 14 10.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 12 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 EML Империя Актау-2

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 12 131 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 EML Империя Актау-2
У середньому топ-70.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 33 з 40
2021 3 0 5 з 10
2020 1 0 35 з 40
2019 2 0 27 з 30
2018 4 0 13 з 20
2017 1 0 32 з 40

fiim · 46.00 очок рейтингу

Останні турніри

33 з 40 топ-82.5%
КОМАНДНЫЙ ЧЕМПИОНАТ АЗИИ 2023 26–27 серпня 2023 · fiim · Алмати команда Биба и Бобики · особисто 33 з 40 ігор 16 · перемог 7 · бали 11.20 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
39 з 40 топ-97.5%
EURASIAN MAF LEAGUE 2021 - EML 2021 19–20 червня 2021 · fiim · Актау ігор 14 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim
5 з 10 топ-50.0%
EML Империя Актау-2 17–18 квітня 2021 · fiim · Актау · EURASIAN MAF LEAGUE 2021 - EML 2021, етап 26 ігор 10 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ — Найкращий шериф *
14 з 60 топ-23.3%
Чемпионат Казахстана 2021 22–23 березня 2021 · fiim · Актау ігор 10 · перемог 6 · бали 6.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1
9.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
71 гра
Найкращий місяць
грудень 2020 — 46.7% (7/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
131 гра · частки рахуються від них
1 13 9.9% 46.2% 6/13
2 16 12.2% 68.8% 11/16
3 12 9.2% 25.0% 3/12
4 11 8.4% 45.5% 5/11
5 12 9.2% 41.7% 5/12
6 14 10.7% 42.9% 6/14
7 13 9.9% 30.8% 4/13
8 14 10.7% 42.9% 6/14
9 9 6.9% 33.3% 3/9
10 17 13.0% 41.2% 7/17
80 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 11 13.8% 36.4% 4/11
2 10 12.5% 70.0% 7/10
3 8 10.0% 25.0% 2/8
4 6 7.5% 33.3% 2/6
5 6 7.5% 33.3% 2/6
6 6 7.5% 16.7% 1/6
7 9 11.2% 33.3% 3/9
8 10 12.5% 50.0% 5/10
9 6 7.5% 50.0% 3/6
10 8 10.0% 50.0% 4/8
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 2 11.1% 0.0% 0/2
4 3 16.7% 100.0% 3/3
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 3 16.7% 33.3% 1/3
7 2 11.1% 0.0% 0/2
8 2 11.1% 0.0% 0/2
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 2 11.1% 50.0% 1/2
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 10.5% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 10.5% 0.0% 0/2
5 3 15.8% 66.7% 2/3
6 3 15.8% 66.7% 2/3
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 2 10.5% 0.0% 0/2
10 3 15.8% 33.3% 1/3
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 3 21.4% 33.3% 1/3
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 14.3% 50.0% 1/2
6 2 14.3% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 28.6% 25.0% 1/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.