Инженер (Amsterdam)

23 гри ·турнірні ігри · остання гра 10 вер 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 вересня 2023, Командный Чемпионат Европы 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 23
Win-rate 34.8% 8/23
Бали 14.80 з них 0.50 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 2/4
дон 50.0% 1/2
мирний 35.7% 5/14
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 60.9%
мафія 4 17.4%
шериф 3 13.0%
дон 2 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 23 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 AMS MAF-SCHOOL 2023
У середньому топ-68.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 2 0 4 з 10

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

39 з 40 топ-97.5%
Командный Чемпионат Европы 2023 9–10 вересня 2023 · fiim · Прага команда 0 поражений на батлах · особисто 39 з 40 ігор 15 · перемог 4 · бали 7.97 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
4 з 10 топ-40.0%
AMS MAF-SCHOOL 2023 29 квітня 2023 · fiim · Амстердам ігор 8 · перемог 4 · бали 7.17 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 2
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Найкращий місяць
вересень 2023 — 26.7% (4/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · AMS MAF-SCHOOL 2023, Ігри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 2 8.7% 50.0% 1/2
3 3 13.0% 0.0% 0/3
4 2 8.7% 100.0% 2/2
5 3 13.0% 0.0% 0/3
6 2 8.7% 0.0% 0/2
7 2 8.7% 0.0% 0/2
8 3 13.0% 66.7% 2/3
9 2 8.7% 50.0% 1/2
10 3 13.0% 66.7% 2/3
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 3 21.4% 0.0% 0/3
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 3 21.4% 66.7% 2/3
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 1 7.1% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.