Ne0n

45 ігор ·турнірні ігри · остання гра 10 вер 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 вересня 2023, ЧЕМПИОНАТ КЫРГЫЗСТАНА 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 45
Win-rate 46.7% 21/45
Бали 35.10 з них 3.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 6/8
мирний 44.8% 13/29
шериф 33.3% 2/6
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 64.4%
мафія 8 17.8%
шериф 6 13.3%
дон 2 4.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 45 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 40 ЧЕМПИОНАТ КЫРГЫЗСТАНА 2023
У середньому топ-63.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 4 0 12 з 40

fiim · 14.00 очок рейтингу

Останні турніри

12 з 40 топ-30.0%
ЧЕМПИОНАТ КЫРГЫЗСТАНА 2023 9–10 вересня 2023 · fiim · Бішкек ігор 12 · перемог 7 · бали 11.70 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —
9.00 очок fiim
20 з 32 топ-62.5%
TOKMOK MAFIA OPEN 2023 22–23 липня 2023 · fiim · Токмак ігор 11 · перемог 8 · бали 10.10 · допи +0.70 · штраф −1.00 · ПУ —
3.00 очок fiim
37 з 40 топ-92.5%
EMPIRE CHAMPION'S CUP 2023 20–21 травня 2023 · fiim · Алмати ігор 11 · перемог 2 · бали 5.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
1.00 очок fiim
27 з 40 топ-67.5%
ARRIVEDERCI CUP 23 29–30 квітня 2023 · fiim · Бішкек ігор 11 · перемог 4 · бали 7.70 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
1.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
28 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 3 6.7% 33.3% 1/3
2 4 8.9% 25.0% 1/4
3 6 13.3% 50.0% 3/6
4 4 8.9% 50.0% 2/4
5 5 11.1% 20.0% 1/5
6 4 8.9% 50.0% 2/4
7 6 13.3% 83.3% 5/6
8 5 11.1% 40.0% 2/5
9 5 11.1% 40.0% 2/5
10 3 6.7% 66.7% 2/3
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.9% 50.0% 1/2
2 4 13.8% 25.0% 1/4
3 4 13.8% 50.0% 2/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 13.8% 25.0% 1/4
6 2 6.9% 0.0% 0/2
7 5 17.2% 80.0% 4/5
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 5 17.2% 40.0% 2/5
10 1 3.4% 100.0% 1/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 100.0% 2/2
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.