Luca

12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 вер 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 вересня 2023, Israel Mafia Open 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 41.7% 5/12
Бали 9.30 з них 0.70 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 50.0% 3/6
мафія 50.0% 1/2
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 50.0%
дон 3 25.0%
мафія 2 16.7%
шериф 1 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 31 з 40 Israel Mafia Open 2023
У середньому топ-77.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 31 з 40

fiim · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

31 з 40 топ-77.5%
Israel Mafia Open 2023 22–23 вересня 2023 · fiim · Рішон-ле-Ціон ігор 12 · перемог 5 · бали 9.30 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 3 25.0% 0.0% 0/3
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 33.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 33.3% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.