FaYcT

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 24 вер 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 вересня 2023, Кубок Дюссельдорфа 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 50.0% 8/16
Бали 14.00 з них 1.82 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 66.7% 4/6
мирний 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 50.0%
мафія 6 37.5%
дон 2 12.5%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 20 Кубок Дюссельдорфа 2023
У середньому топ-25.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 1 5 з 20

fiim · 1.00 очок рейтингу

Останні турніри

5 з 20 топ-25.0%
Кубок Дюссельдорфа 2023 фінал 23–24 вересня 2023 · fiim · Дюссельдорф ігор 16 · перемог 8 · бали 14.00 · допи +1.82 · штраф −0.50 · ПУ —
1.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
9 ігор
Найкращий місяць
вересень 2023 — 50.0% (8/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 3 18.8% 33.3% 1/3
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 1 6.2% 100.0% 1/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 2 25.0% 0.0% 0/2
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 2 33.3% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.