Мирный

56 ігор ·турнірні ігри · остання гра 8 жов 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 жовтня 2023, ЧЕМПИОНАТ УЗБЕКИСТАНА 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 56
Win-rate 46.4% 26/56
Бали 52.34 з них 10.28 допами Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 50.0% 4 із 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 3/5
мирний 50.0% 19/38
мафія 50.0% 3/6
дон 14.3% 1/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 67.9%
дон 7 12.5%
мафія 6 10.7%
шериф 5 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 Coppa del Gangster Astana 2016
Найкращий гравець мафії ×1 Coppa del Gangster Astana 2016

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 56 ігор
Фіналів 4 66.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 30 ЧЕМПИОНАТ УЗБЕКИСТАНА 2023
У середньому топ-33.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 1 4 з 30
2019 2 1 7 з 40
2016 3 2 6 з 30

fiim · 33.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 30 топ-13.3%
ЧЕМПИОНАТ УЗБЕКИСТАНА 2023 фінал 7–8 жовтня 2023 · fiim · Ташкент ігор 16 · перемог 9 · бали 17.20 · допи +1.98 · штраф — · ПУ 2
23.00 очок fiim
23 з 40 топ-57.5%
Tashkent International Cup 2019 7–8 грудня 2019 · fiim · Ташкент ігор 16 · перемог 6 · бали 7.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 4
0.00 очок fiim
7 з 40 топ-17.5%
Tashkent Masters 2019 фінал 22–23 червня 2019 · fiim · Ташкент ігор 4 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
67 з 100 топ-67.0%
GOLDEN GANGSTER 2016 24–25 вересня 2016 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
56 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2023 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+2.00 · Coppa del Gangster Astana 2016, 5 тур
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
56 ігор · частки рахуються від них
1 8 14.3% 37.5% 3/8
2 2 3.6% 0.0% 0/2
3 7 12.5% 57.1% 4/7
4 8 14.3% 75.0% 6/8
5 4 7.1% 75.0% 3/4
6 4 7.1% 25.0% 1/4
7 4 7.1% 0.0% 0/4
8 6 10.7% 66.7% 4/6
9 3 5.4% 66.7% 2/3
10 10 17.9% 30.0% 3/10
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 15.8% 50.0% 3/6
2 0 0.0% — жодного разу
3 6 15.8% 66.7% 4/6
4 5 13.2% 60.0% 3/5
5 3 7.9% 66.7% 2/3
6 3 7.9% 0.0% 0/3
7 3 7.9% 0.0% 0/3
8 4 10.5% 75.0% 3/4
9 2 5.3% 100.0% 2/2
10 6 15.8% 33.3% 2/6
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 50.0% 33.3% 1/3
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 28.6% 0.0% 0/2
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.